Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
Проросійські незаконні збройні формування знищили відеокамеру для моніторингу ситуації Спеціальної моніторингової місії в районі шахти «Жовтнева» на непідконтрольній території сходу України.
Про це повідомляється у звіті СММ ОБСЄ.
Патруль місії прибув 2 липня до місця розміщення системи відеоспостереження СММ на шахті «Жовтнева» для проведення запланованого технічного обслуговування несправної камери. Під час техобслуговування спостерігачі помітили отвір в передній і задній частинах корпусу на одній з камер.
«За оцінкою, він утворився у результаті нещодавнього попадання кулі зі стрілецької зброї», – йдеться в повідомленні.
Перебої в роботі цієї камери почалися ще в другій половині дня 18 червня. Тоді команда місії втратила можливість дистанційно обертати камеру, а вже 28 червня відеосигнал камери та зв’язок з нею зовсім були втрачені.
Спостерігачі замінили пошкоджену камеру і проведуть подальший аналіз. Також ОБСЄ зазначає, що інтерес до цієї камери з боку збройних формувань спостерігався і раніше.
На попередньому місці служби «Патон» був піхотинцем. Нині він повернувся із СЗЧ і служить у 115 окремій механізованій бригаді.
Оператор РЕБ, РЕР з виявлення та протидії БПЛА
від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
Ахіллес, 429 ОП БпС
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…