ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Круглий стіл Sea Breeze 2021: перебіг навчання, обговорення безпекової ситуації в Азово-Чорноморському регіоні та розвиток спроможностей ВМС України

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Липня 2021, 14:37 1

7 липня, о 12:00, на базі військового радіо «Армія ФМ» відбудеться  тематичний круглий стіл, який організовано Інформаційним агентством спільно з Центральною телерадіостудією Міністерства оборони України.

Головна ідея заходу – об’єктивне інформування громадськості про актуальні питання життєдіяльності Збройних Сил України, зокрема, висвітлення перебігу та особливості проведення в акваторії Чорного моря українсько-американського навчання Sea Breeze 2021, обговорення безпекової ситуації в Азово-Чорноморському регіоні з огляду на всі виклики та загрози, які існують. Адже агресивні дії Російської Федерації продовжують становити небезпеку для України на морі. Ключове питання ‒ перспективні напрямки розвитку спроможностей ВМС ЗС України, посилення боєздатності національного військового флоту за рахунок міжнародної військової допомоги.

Чому це так важливо? Розвиток існуючих  та  майбутніх  спроможностей  Військово-Морських   Сил   ЗС  України  буде  впливати  на  захист  економічних  інтересів,  забезпечення  суверенітету  і територіальної цілісності України на морі та сприяти поверненню тимчасово окупованих територій.

Круглий стіл відбудеться за участю посадових осіб (спікерів) відповідних структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України, зокрема, представників Головного управління доктрин та підготовки Генерального штабу ЗС України та кафедри Військово-Морських Сил Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Крім того, у заході візьме участь Андрій Клименко – кримський експерт та журналіст, головний редактор BlackSeaNews, керівник Моніторингової групи «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» з питань ситуації в Криму, мілітаризації півострова, свободи судноплавства та міжнародних санкцій щодо РФ. До окупації Криму Російською Федерацією жив та працював у Ялті. Автор багатьох розробок зі стратегій розвитку півострова, кримських міст та галузей економіки. Заслужений економіст АР Крим. Переслідується ФСБ РФ за спротив окупації Криму, включений до офіційного списку терористів та екстремістів РФ.

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Анонс, Важливо, Новини