ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Салютний постріл з гармати

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Липня 2021, 17:35

На полігоні морської піхоти відбулись урочистості з нагоди Дня ВМС ЗС України та Дня незалежності США

У першу неділю липня в Україні відзначають День Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Дуже символічно, що цього ж дня наші американські друзі відзначають одне з найголовніших свят у Сполучених Штатах Америки — День незалежності.

До учасників берегової компоненти українсько-американських багатонаціональних навчань «Сі Бриз – 2021» прибули командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль, а також командир батальйону морської піхоти підполковник Местін Робісон.

Сьогодні ми відзначаємо два свята — День ВМС ЗС України та День незалежності США. Сьогодні ми зібрались на полігоні морської піхоти, у місці, де разом працюємо, тренуємося, досягаємо взаємосумісності. У цей святковий день я бажаю вам удачі та успіхів у досягненні нашої спільної мети — миру, злагоди та процвітання у наших країнах!

Рівно о 12 годині, відповідно до американської традиції, прозвучав салютний постріл з гармати на честь Дня незалежності США.

— Наша незалежність демонструє те, що ми люди, які люблять свободу. Як ми всі знаємо — за свободу треба платити! Але ми зробимо все, щоб її захистити. Благослови Боже Молдову! Благослови Боже Грузію! Слава Україні та з Днем ВМС ЗС України! Благослови Боже Америку! — сказав підполковник Местін Робісон.

Наприкінці заходу відбулась церемонія вручення державних нагород. Відповідно до Указу Президента України № 204/2021 орденом «Богдана Хмельницького» ІІ ступеня було нагороджено полковника Миколу Паласа та підполковника Віктора Сікозу, орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня — підполковника Олександра Шмигельського, орденом «Данила Галицького» — старшого лейтенанта Сергія Таранюка, орденом «За мужність» ІІІ ступеня — старшого матроса Василя Мільковського, лейтенанта Олександра Саєнка та капітана Валентина Шестакова.

#ДеньВМСЗСУкраїни#ДеньНезалежностіСША#ВМСУ#МорськапіхотаУкраїни#СіБриз_2021

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Публікації