ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Основні джерела інформації про українську армію та рівень довіри до них: результати опитування

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Липня 2021, 11:19 5

Протягом місяця АрміяInform проводила опитування серед читачів нашого видання, щоб з’ясувати, яким джерелам інформації про Збройні Сили України вони надають перевагу та найбільше довіряють.

Так, участь в опитуванні взяли 707 респондентів, з них чоловіків – 75%, жінок – 25%. Середній вік – 44 роки. Близько 50% опитаних – військовослужбовці та ветерани АТО/ООС.

Аналізуючи їхні відповіді, нам вдалося з’ясувати, що найчастіше новини про стан справ в армії українці дізнаються з соціальних мереж – 52%. Другу сходинку посідають інтернет-ЗМІ – 23%, третю –  Командирське інформування– 7%.

Найбільше респонденти довіряютьтаким джерелам інформації: соціальні мережі – 30%; інтернет-ЗМІ – 17%; інформаційний дайджест Центру МПЗ ЗС України – 13%.Ще 10% схильні довіряти інформації від товаришів по службі, 6% – лідерам думок.

На думку опитаних, найбільше інформації у вітчизняних медіа не вистачає з таких тем:

  • куди йдуть кошти, виділені на оборону країни – 23%;
  • інформації від самих солдатів та офіцерів, які проходять службу – 18%;
  • достовірної інформації про втрати/кількість обстрілів – 11%;
  • впровадження нових військових технологій – 10;
  • програми соціально-психологічної адаптації військових – 8%.

Крім того, більшість учасників дослідження не вважають інформацію про армію, яка подається в українських ЗМІ,збалансованою. На думку 67% респондентів, вона не розкриває безлічі аспектів служби та діяльності ЗСУ.

Також у межах опитування ми з’ясували, що за 5-бальною шкалою АрміяInform імпонує 33% читачів. Роботу інформагентства на 4 бали оцінюють – 38%, на 3 бали – 22%.

Переважній більшості зручно читати новини АрміяInform зранку о 7:00-9:00 годині та ввечері – після 19:00.

Дякуємо учасникам опитування, ваші відповіді допоможуть нам створювати актуальний та цікавий контент про українську армію!

Підготувала Ніна Гербич

16
Читайте нас в Telegram