ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Взуття спотикання»: для Параду слід розробити спеціальну модель взуття, — Андрій Таран зустрівся з курсантками Військового інституту

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Липня 2021, 10:20

Міністр оборони України Андрій Таран зустрівся із курсантками Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, учасницями військового Параду у день 30-ї річниці Незалежності України. Очільник оборонного відомства вислухав думки, зауваження і побажання курсанток щодо парадної форми одягу, зокрема, взуття, що регламентовано наказом Міністерства ще від 2017-го року. Про це повідомляє сайт відомства.

Вже перше пробне тренування виявило низку недоліків елементів однострою зразка 2017-року. Йти в таких туфлях військовослужбовцям-жінкам просто незручно.

Міністр висловив пропозицію щодо використання під час Параду польової форми, елементом якої є «берці». Втім, інформуючи Міністра оборони, Головнокомандувач Збройних Сил України Руслан Хомчак зазначив, що таке рішення прийнято, тому що всі військові навчальні заклади йтимуть в парадному однострої. Що ж стосується бойових частин, то вони крокуватимуть у польовій формі. Він також додав, що керівництво вищого військово-навчального закладу проводило серед курсанток опитування, 99 % учасниць якого висловились, щоб іти в парадній формі.

Вислухавши пропозиції курсанток, що активно брали участь у розмові, Міністр оборони України дав доручення профільному заступнику розглянути можливість закупівлі необхідної кількості зразків експериментальних моделей взуття спеціально для ювілейного Параду. Нове, вдосконалене взуття має бути кращим, ергономічним та виготовленим у найстисліші терміни, зазначив Міністр. У разі позитивного досвіду використання цієї партії, буде опрацьовано питання закупівлі такої моделі для всього особового складу військовослужбовців-жінок.

Користуючись нагодою, Андрій Таран розповів, що керівництво Міноборони зараз практично з нуля організовує належне речове забезпечення саме військовослужбовців-жінок: у першу чергу білизною (а подібна практика досі взагалі була відсутньою), одностроями та взуттям, що відповідало б ергономічним характеристикам і задовольняло естетичні смаки військовослужбовиць.

Міністр оборони також висловив шкодування, що привід, який мав би стати поштовхом для конструктивного вирішення актуальних проблем, окремі політсили використали для банального політиканства і самопіару. Але для керівництва Міноборони, переконаний Андрій Таран, це швидше гарна нагода показати суспільству, що турбота про наших військовослужбовців є серед пріоритетів роботи відомства.

Читайте нас в Telegram
Президент про удари рф по Харківщині: Це досі можливо через дефіцит ППО і далекобійності

Президент про удари рф по Харківщині: Це досі можливо через дефіцит ППО і далекобійності

Президент Володимир Зеленський закликав надати Україні системи протиповітряної оборони, які б могли захистити Харків та інші прикордонні міста від російських ракетних ударів.

Україна та Норвегія фіналізували текст безпекової угоди

Україна та Норвегія фіналізували текст безпекової угоди

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере і подякував за конкретні дії з ізоляції росії.

«Лес кроют, я дозвониться ни до кого не могу… Рации тоже все молчат» — ГУР перехоплення

«Лес кроют, я дозвониться ни до кого не могу… Рации тоже все молчат» — ГУР перехоплення

Українські розвідники оприлюднили перехоплену розмову військовослужбовців рф з шебекінського району, бєлгородської області щодо умов, в яких доводиться виконувати воєнні задачі.

120 тисяч військовозобов’язаних жінок оновили дані в додатку Резерв+

120 тисяч військовозобов’язаних жінок оновили дані в додатку Резерв+

Розроблений Міністерством оборони України мобільний застосунок Резерв+ з моменту запуску 18 травня встановили 2 мільйони людей.

Генштаб ЗСУ: на Харківщині ворог отримує жорстку відсіч, тривають бої на Куп’янському напрямку

Генштаб ЗСУ: на Харківщині ворог отримує жорстку відсіч, тривають бої на Куп’янському напрямку

Від початку доби 22 травня окупанти здійснили вже 79 атак на позиції наших підрозділів. Найбільше боєзіткнень сьогодні відбулося на Покровському напрямку, майже стільки ж боїв зафіксовано на Куп'янському напрямку.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ показав, як наші воїни нищать ворога з усіх калібрів

Командувач Сухопутних військ ЗСУ показав, як наші воїни нищать ворога з усіх калібрів

Бригади Сухопутних військ продовжують нищити противника як з традиційних видів озброєння, так і за допомогою безпілотних систем.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Монтажник зв’язку, антенник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Медсестра в ЗСУ

від 21000 до 51000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Майстер-солдат, вибухотехнік

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Водій-кранівник (кран автомобільний)

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Стpілець, помічник гpанатометника, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інструктор групи розвідувального забезпечення

від 46500 до 46500 грн

Бердичів

Військова частина А2772