Вперше в оперативному командуванні “Північ” проводять конкурс на кращий стрілецький взвод серед бригад ТрО. Про це повідомляє Facebook-сторінка Київського міського ТЦК та СП.
Місто Київ представляє Батальйон територіальної оборони міста Києва, який входить до складу Окремої бригади територіальної оборони міста Києва. Для конкурсу відібрали 30 резервістів, серед яких 2 дівчини і 4 інструктори.
На базі загальновійськового полігону в смт Гончарівське відбулись урочисті заходи з нагоди проведення змагань на кращий стрілецький взвод бригад територіальної оборони оперативного командування «Північ».
Такі змагання проводяться в оперативному командуванні вперше. За результатами змагань кращий взвод тероборони ОК «Північ» буде представляти командування на рівні Сухопутних військ ЗСУ.
