ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Львівщині розпочалися масштабні збори резервістів десантної бригади

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Червня 2021, 15:17

Такого грандіозного дійства Яворівщина не бачила вже давно. З самісінького ранку дороги цього транзитного регіону Західної України заполонили автобуси зі всіх куточків нашої держави. На перший погляд – нічого незвичного, адже неподалік кордон і до туристів тут вже звикли. Та цього разу справа була в іншому. На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки одна з бригад десантно-штурмових військ розпочала заходи з приймання воїнів-резервістів. 

– Це наша підготовка до можливої відповіді на активну збройну агресію проти України, – розповів офіцер ДШВ Іван. – Якщо таке трапиться, ми за короткий термін поповнимо лави досвідченими бійцями, які пліч-о-пліч із нами захистять Батьківщину. 

Точна кількість резервістів тримається в таємниці. Проте відомо, що на території МЦМБ вони проведуть два тижні. Увесь цей час буде заповнений різноманітними тренуваннями та злагодженнями, у яких вправляються воїни-десантники. Передбачено і стрибки з парашутом.

– Часу на відпочинок не буде, – продовжив Іван. – Програма занять дуже щільна, а зробити потрібно багато.

Як триває перебіг зборів резервістів, як вони живуть, чого навчаються, де сплять і чим харчуються – читайте найближчим часом АрміяІnform. 

20

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram