ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львівський бронетанковий завод налагодив серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Червня 2021, 12:27

ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», налагодило серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року, які обладнані тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації та новим динамічним захистом.

Про це повідомляє пресслужба Укроборонпрому.

Зазначається, що завдяки цьому вдалося значно розширити бойові можливості Т-64, який є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів українського війська та відмінно показав себе в протистояннях з агресором на сході України. До того ж саме цей танк у 2017 році проявив себе в танкових змаганнях НАТО The Strong Europe Tank Challenge та був продемонстрований під час торішнього параду з нагоди Дня Незалежності України.

Так, під час модернізації в бойову машину встановлюється новий прицільний комплекс навідника з тепловізором, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати в будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Водночас інші члени екіпажу отримали нові прилади нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Ці прилади мають високу стійкість до світлових завад, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних завад в інфрачервоному діапазоні. Окрім того, вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танка без її зміни, що дозволяє значно зменшити час та витрати для інтеграції приладів у системи бойової машини.

Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини й ефективно протидіятиме всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу «ударне ядро».

Ще однією особливістю Т-64 зразка 2017 року є система супутникової навігації від Держпідприємства «Орізон-Навігація», що входить до складу ДК «Укроборонпром». Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровій системі, що дозволяє в режимі онлайн обмінюватись надійно зашифрованими даними. Дані про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів усіх рівнів, від командира взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Також танки оснащують новими цифровими радіостанціями «Либідь К-2РБ», які забезпечать надійний, захищений від перешкод та перехоплення зв’язок на дистанції до 70 кілометрів.

Зазначимо, що раніше модернізацію танків Т-64 до цього рівня проводив лише Харківський бронетанковий завод Укроборонпрому, який вже направив до українського війська понад півтори сотні Т-64 зразка 2017 року. А завдяки потужностям Львівського бронетанкового заводу процес переозброєння українського війська модернізованими машинами відбуватиметься значно швидше.

27
2
Читайте нас у Facebook