ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харківські зброярі представили нову крупнокаліберну гвинтівку

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Червня 2021, 15:14

Нещодавно харківське ТОВ «ХАДО-Холдинг» представило нову перспективну для війська крупнокаліберну гвинтівку Snipex Monomakh. Представник підприємства Євгеній Бондар розповів кореспонденту АрміяInform, що від Snipex Alligator, який стоїть на озброєнні в армії, її відрізняє передусім напівавтоматичний механізм заряджання. За рахунок цього темп стрільби з неї може бути набагато швидшим, ніж у гвинтівок із ручним перезаряджанням.

Також слід додати, що ця зброя розроблена під боєприпаси 14,5×114 мм і є антиматеріальною, адже застосовується не стільки проти живої сили противника, як проти його матеріальної бази.

Зброя розроблена під боєприпаси 14,5×114 мм.

Гвинтівка працює за принципом короткого ходу ствола. Це дозволяє зменшити віддачу. Крім того, у момент пострілу ствол рухається назад, розганяє затворну раму, вона зі свого боку по інерції відкочується назад і відбувається викид гільзи та подача патрона з двохрядного п’ятизарядного коробчастого магазина. 

Гвинтівка працює за принципом короткого ходу ствола

Як відзначає виробник, Snipex Monomakh розроблено з урахуванням усіх вимог до високоточної зброї. Гвинтівка призначена для ураження рухомих та нерухомих цілей, зокрема легкоброньованих. Також вона оснащена сошками, які кріпляться до кожуха ствола і регулюються по висоті у трьох позиціях. 

Євгеній Бондар зазначив, що гвинтівка укомплектована задньою опорою та планкою Пікатінні довжиною 760 мм, що дозволяє встановлювати широкий асортимент прицілів. Також Snipex Monomakh має регульований по висоті підщічник, який можна легко встановити праворуч або ліворуч відносно осі зброї.

Маса цієї зброї − 25 кг без магазина, довжина зібраної гвинтівки – 2,05 м, ефективна дальність стрільби – до 2 км, а максимальна дальність польоту кулі –до 7 км.

Гвинтівка вже проходить попередні випробування.

19

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: