ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Французькі кадети-пілоти ознайомилися з підготовкою українських колег

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Червня 2021, 12:03

Під час робочого візиту до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба іноземні військовослужбовців на чолі із офіцером управління Академії повітряно-космічних військ Збройних сил Французької Республіки капітаном Роменом Бенаром декілька днів вивчали особливості підготовки своїх українських колег.

За словами Командування видового вишу, знайомство із університетом  розпочалося у місті Чугуїв у розташуванні навчально-авіаційної бригади. Там французькі кадети-пілоти дізналися про порядок організації льотної підготовки зі старшокурсниками ХНУПС, вивчили технічні характеристики літальних апаратів, що перебувають на озброєнні Збройних Сил України. А у вільний час гості побували в Художньо-меморіальному музеї Іллі Рєпіна.

Пізніше в Харкові заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Костянтин Васюта провів для гостей інформативний брифінг і розповів про структуру та головні завдання  університету. Також представникам іноземної військової делегації детально розповіли про основні підходи до навчання курсантів льотного та інженерно-авіаційного факультетів.

− Одразу після брифінгу викладачі кафедри льотної експлуатації і бойового застосування вертольотів льотного факультету організували для гостей екскурсію та ознайомили з начально-матеріальною базою, – каже полковник Костянтин Васюта. – Французьким кадетам запропонували спробувати себе в ролі пілотів у кабінах тренажерів літака L-39 «Альбатрос» та вертольота Мі-8МТВ. У результаті, наших французьких колег просто переповнювало від позитивних емоцій.

За словами офіцера, співпраця Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба із Академією повітряно-космічних військ Збройних сил Французької Республіки розпочалася ще у 2014 році. Під час подібних зустрічей майбутні льотчики не просто обмінюються досвідом, а відбувається зближення наших країн, що сприяє розвитку сучасного європейського навчання.

Також французькі офіцери та кадети побували в музеї авіації ХНУПС, де їм розказали про роль українців у історії військової авіації та космонавтики.

Наостанок робочого візиту іноземної військової делегації тимчасовий виконувач обов’язків начальника університету полковник Микола Коваленко висловив вдячність представникам Академії повітряно-космічних військ Збройних сил Французької Республіки за таку потужну увагу до процесу підготовки військових льотчиків та вручив гостям набір навчальних буклетів.

фото Олега Кошового

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: