ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Міноборони взято зобов’язань за ДОЗ-2021 на 68,75% від загального фінансового ресурсу на цей рік» – Олександр Миронюк

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Червня 2021, 16:52

Про це під час брифінгу «Державне оборонне замовлення 2021–2023: пріоритети Міністерства оборони України» зазначив заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк.

‒ На сьогодні Міністерством оборони вже взято зобов’язань за ДОЗ-2021 на 68,75% від загального фінансового ресурсу на цей рік. Торік на такий же період було взято всього лише 43,6% зобов’язань від загального фінансового ресурсу державного оборонного замовлення минулого року. Відповідно зобов’язання Міноборони по ДОЗ-2021 нині на чверть більші, ніж рік тому, і це є показником ефективності роботи теперішнього керівництва оборонного відомства за цим напрямком, ‒ наголосив Олександр Миронюк.

Зокрема, вже цього року до Збройних Сил України було поставлено понад 3,5 млн одиниць боєприпасів різного призначення. А це є свідченням того, що виконання держоборонзамовлення з боку Міноборони відбувається планово, ефективно і без зривів. Олександр Миронюк також додав, що Міністерство оборони України вжило усіх заходів для того, аби усі показники держоборонзамовлення у поточному році виконувались повною мірою.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook