За понад пів століття інтенсивної експлуатації F-16 Fighting Falcon у спільноті військових, дотичних до бойового застосування цього багатоцільового винищувача, з’явилося чимало жартів про…
У Миколаєві в рамках українсько-американського навчання Sea Breeze 2021військові авіатори держав-учасників та партнерів НАТО продемонстрували зразки техніки та елементи пілотажу для представників засобів масової інформації.
До виконання завдань у повітрі були задіяні засоби морської, армійської авіації, Повітряних Сил Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та Королівства Великої Британії. Керівники багатонаціонального навчання від української та американської сторони в супроводі менторів особисто перевірили роботу повітряного компоненту Sea Breeze 2021.
Пілоти Су-27 та Су-25 у складі пар продемонстрували присутнім відпрацювання тактичних елементів з імітацією ураження наземних цілей. Після чого літак Ан-26 виконав політ на гранично малій висоті з метою маскування від засобів ППО умовного противника та разом із літаком Ан-2 здійснив десантування авіаційних рятувальників парашутно-десантних груп. Зі свого боку багатоцільові вертольоти-амфібії берегового базування Мі -14 у складі пари разом із безпілотним літальним апаратом Bayractar TB-2 провели імітацію розвідки сил і засобів противника.
‒ Наразі триває фаза злагодження підрозділів, які беруть участь у навчанні Sea Breeze 2021, відповідно компоненти відпрацьовують спільні тактичні вправи задля підвищення взаємосумісності перед початком активної фази, ‒ зазначив керівник від українсько-американського навчання Sea Breeze 2021 від України капітан 1 рангу Олексій Доскато.
Важливо відмітити, що вперше за історію навчань серії Sea Breeze у повітряному компоненті взяли участь винищувачі королівських ВМС Британії EF-2000 Typhoon та нещодавно отримані в рамках міжнародного співробітництва між Україною та Туреччиною безпілотні літальні апарати Bayractar TB-2.
Загалом захід супроводжувався демонстративними польотами авіації Військово-Морських Сил, Повітряних Сил Збройних Сил України, Великої Британії та Державної прикордонної служби України.
Керівник від США капітан 1 рангу Стюарт Бауман відзначив, що навчання серії Sea Breeze з кожним роком підвищують свій рівень та складність проведення. Не стали виключенням і цьогорічні навчання.
Усі відпрацювання тактичних елементів у небі відпрацьовувалися за стандартами та процедурами Північноатлантичного альянсу.
Фото автора
@armyinformcomua
Міністр оборони Рустем Умєров оголосив про завершення поточного етапу репатріації, в рамках якого з минулого тижня вдалося повернути понад 6000 тіл загиблих.
Бійці батальйону «Signum» 53-ї ОМБр успішно застосували новітні засоби перехоплення, знищивши російські розвідувальні безпілотники.
Прикордонники 8-го загону під час моніторингу ворожої активності в південних районів країни виявили замасковані укриття російських загарбників та мінометний розрахунок противника.
На Покровському напрямку ворог дуже активний. За минулу добу там зафіксували 46 атак. В основному в наступ йде російська піхота, важка техніка зараз — малоефективна.
Доброволець 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців знайшов своє місце у Збройних Силах України і вже навіть готовий замінити українських захисників на передовій.
Бійці 225-го окремого штурмового полку повернулися з чергового завдання з трофейним автоматичним гранатометом, який російський окупант вирішив обміняти на своє життя.
від 20000 до 120000 грн
Миколаїв
Корабельный районный территориальный центр комплектования и социальной поддержки
За понад пів століття інтенсивної експлуатації F-16 Fighting Falcon у спільноті військових, дотичних до бойового застосування цього багатоцільового винищувача, з’явилося чимало жартів про…