ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Досвід Польщі використають під час оснащення підрозділів логістичного забезпечення ЗСУ

Новини
30 Червня 2021, 18:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Днями українські офіцери Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України здійснили візит до Інспекторату з підтримки Збройних сил Польщіз метою вивчення роботи логістичних підрозділів польських колег.

Про це повідомляє пресслужба Збройних Сил України.

Зазначається, що візит української делегації відбувся у межах розширення співпраці з Республікою Польща у сфері логістичного забезпечення.

– Офіцери Тилу Командування Сил ЗС України мали змогу ознайомитись із сучасними зразками техніки та технічних засобів, які використовуються у підрозділах Інспекторату для організації лазне-прального обслуговування, технічними засобами приготування їжі в польових умовах. Також відвідали логістичну бригаду та об’єкти військового господарства у різних польських містах, ознайомились із структурою одного з військових господарських відділів, його призначенням, завданнями та організацією роботи, – розповів начальник Тилу Командування Сил логістики ЗС України генерал-майор Юрій Гусляков.

За словами генерал-майора Юрія Гуслякова, здобутий досвід від спілкування з польськими партнерами,під час візиту до Інспекторату з підтримки ЗС Польщі, у майбутньому буде застосовано під час оснащення українських підрозділів логістичного забезпечення.


Сили оборони вдарили по мостах у Криму й Запорізькій області та підтвердили ураження російського НПЗ
Сили оборони вдарили по мостах у Криму й Запорізькій області та підтвердили ураження російського НПЗ

Українські військові уразили два важливі логістичні мости окупантів, командні пункти та підтвердили масштабні пошкодження нафтопереробного заводу в росії.

З Криму — прямо в СІЗО: СБУ затримала в Києві фейкового «міністра», який віддав енергетику півострова росіянам
З Криму — прямо в СІЗО: СБУ затримала в Києві фейкового «міністра», який віддав енергетику півострова росіянам

Колишнього кримського посадовця, який після окупації Криму очолив окупаційне «міністерство палива та енергетики», затримали у Києві.

Після пів року СЗЧ «Бардак» розповів, чому повернувся до служби в 128 Закарпатську бригаду
Після пів року СЗЧ «Бардак» розповів, чому повернувся до служби в 128 Закарпатську бригаду

Боєць із позивним «Бардак» після майже шести місяців СЗЧ повернувся до строю за спрощеною процедурою та долучився до 128 бригади.

«Мабуть, доля»: десантник «Барні» розповів, як вижив після прильоту міни за кілька метрів від себе
«Мабуть, доля»: десантник «Барні» розповів, як вижив після прильоту міни за кілька метрів від себе

Десантник «Барні» пережив вибух 120-мм міни за кілька метрів від себе й називає цей момент одним із найнебезпечніших за понад десять років служби.

ВАКАНСІЇ
Командир зенітного ракетного взводу

від 27000 до 57000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Командир відділення, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Військовий капелан

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Діловод

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Начальник електpостанції, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ