ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Чернігові на аеродромі «Півці» відбувся концерт для учасників військового параду − 2021

Суспільство
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Червня 2021, 16:10

Днями на аеродромі «Півці» (місто Чернігів) відбувся святковий концерт для учасників парадного розрахунку, підготовлений відділенням культури та методичної роботи Центрального будинку офіцерів ЗСУ.

Ведучі програми Валерія Бойко, Аліна Тригуб, Олександр Скудний та Нікіта Гросс створили доброзичливу, захоплюючу та невимушену атмосферу. Панували позитив та бадьорість запального українського гумору, феєрія східного танцю чемпіонки світу зі східного танцю Аміри Абді та її колективу, пісеннний вернісаж від Аліни Тригуб, Нікіти Гросс, Віри Шкоди та Олександра Скудного.

Розмаїта програма викликала шквал позитивних емоцій, невимушено з’єднала воїнів-захисників із учасниками дійства на імпровізованій сцені летовища. Довго лунали оплески щасливих глядачів і артистів.

На думку тимчасового виконувача обов’язків начальника Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України майора Сергія Корня, підтримувати друзів, дарувати цілющу енергетику, якої так не вистачає в напруженому сьогоденні і, як результат, бачити світлі, усміхнені, щасливі обличчя є запорукою міцності духу воїна-захисника.

Підготувала Ольга Мосьондз

У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих

У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.

Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми
Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми

Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.

«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони

За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.

Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів
Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.

Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій
Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

ВАКАНСІЇ
C Engineer

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Старший механік обслуги обслуговування авіаційного озброєння

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Навідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Автослюсар (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

--- ---