ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Десантно-штурмова рота морських піхотинців розпочала самооцінку 1-го рівня

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Червня 2021, 8:54

Десантно-штурмова рота окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України розпочала оцінювання щодо взаємосумісності з підрозділами НАТО у межах Концепції оперативних можливостей. Ідеться про самооцінку 1-го рівня.

Як повідомила пресслужба ВМС ЗС України, старт оцінювання припав на перший день берегової компоненти українсько-американських навчань Sea Breeze – 2021.

Заходи у межах самооцінки 1-го рівня триватимуть п’ять днів на загальновійськовому полігоні «Олешківські піски».

Оцінювання проводять дванадцять експертів НАТО з Німеччини, Канади, Чехії та Італії разом із представниками Збройних Сил України на чолі з підполковником Збройних сил Німеччини Бернардом Холганом.

— Для мене й моєї команди велика честь бути тут і оцінювати такий підрозділ, як ваш. Ми тут, аби допомогти вам пройти всі кроки та стати взаємосумісними з підрозділами НАТО, — звертаючись до морських піхотинців, сказав підполковник Бернард Холган.

У перший день відбувся стройовий огляд, під час якого експерти НАТО перевірили укомплектованість особовим складом, зброєю та технікою. Перевірили адміністративні питання, засоби зв’язку, логістичне забезпечення тощо.

Наступним етапом оцінювання стане перевірка процесу ухвалення військових рішень і виконання бойових завдань особовим складом десантно-штурмової роти.

Зазначається, що напередодні відбувся курс підготовки сертифікованих експертів з оцінювання 1-го рівня за стандартами НАТО, який пройшли шість офіцерів морської піхоти. Після завершення самооцінки вони отримають відповідні сертифікати й матимуть право проводити оцінювання 1-го рівня будь-якого підрозділу країн або партнерів НАТО.

Читайте нас у Facebook