ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Обличчя пам’яті» очима черкаського фотографа

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Червня 2021, 13:14 4

Він − фотограф зі світовим ім’ям, автор персональних виставок в Україні та за кордоном, переможець фестивалю у Польщі та лауреат премії Національної спілки журналістів України «Прометей». У рідних Черкасах завдяки йому було організовано дещо незвичну виставку ««Обличчя пам’яті» на честь вшанування ветеранів-черкащан, які загинули на Сході України.

− Ідея була організувати фотовиставку, зробивши світлини з дружинами, дітьми, батьками воїнів, які загинули на Сході України. Ініціаторами виступили представники органів місцевої влади та члени сімей полеглих військових. За моїм задумом було вирішено, аби всі члени родин були на світлинах у повсякденному військовому кітелі. Цей формений одяг уособлював собою загальне горе. Водночас деякі фото людей було зроблено з квітами, які символізують переродження. Мені хотілося насамперед привернути увагу суспільства до того, що життя продовжується, навіть після смерті близьких людей, − розповів фотограф Ігор Єфімов.

Як зазначає Ігор, для нього було досить важливо поряд із фото зробити невеличкий опис про загиблих українських захисників, де зображені члени його родини, адже багато вулиць у Черкасах вже названо на їхню честь.

Після проведення виставки багато ЗМІ, зокрема і відоме українське інтернет-видання Reporters, друкували ці фото на своїх ресурсах.

Ігор Єфімов планує й надалі проводити виставки, які будуть присвячені воїнам, які боронять українську землю на Сході України, адже вважає, що вони на це заслуговують.

 Фото: Черкаська облдержадміністрація

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Новини