ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хорватія знову приймає дітей військовослужбовців і біженців із Південного Сходу України

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Червня 2021, 11:08

Хорватія − невелика країна, але вона дуже багато робить для України. Це відчули на собі вже тисячі українських сімей військовослужбовців і вимушених переселенців із Донбасу.

Як тільки коронавірус послабив свою страшну хватку, стало можливим відновлення програми з реабілітації та відпочинку на Адріатичному узбережжі дітей воїнів-захисників України і дітей з сімей, постраждалих від агресії Росії на Південному Сході України.

Прем’єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович під час одного з попередніх прийомів українських дітей

Нині українські діти вже перебувають у Хорватії й насолоджуються її красотами. На початку липня Хорватія радо і максимально гостинно прийме на відпочинок ще 100 дітей біженців із Донецької й Луганської областей та дітей загиблих і поранених воїнів української армії.

− Я дуже радий, що світова пандемія COVID-19 поступово відступає і знову з’явилася можливість продовжити гуманітарну акцію та реабілітаційну програму, яка вже триває не один рік, − розповів її організатор, почесний консул України в республіці Хорватія Івіца Піріч.

Він також повідомив, що додатково 150 дітей з сімей українських військовослужбовців і біженців прибудуть на оздоровлення в Хорватію у вересні цього року.

− Українські діти знову повернулися до Хорватії, і для мене це найголовніше. Дуже добре, що ми після вимушеної паузи можемо знову співпрацювати, як це і було до епідемії COVID-19, і допомагати дружньому та волелюбному українському народові, − заявив Пан почесний консул.

За інформацією Пана Піріча, прем’єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович та широке коло високопосадовців, включаючи військове відомство, прибуде до Києва 23-24 серпня, у дні святкування 30-річчя незалежності України.

Олег Міро для АрміяInform

8
1
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Новини світу та України, Події