ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Воїни Сил спеціальних операцій Збройних Сил України стали на крок ближче до міжнародної сім’ї SOF

Новини
25 Червня 2021, 9:47
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Воїни окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго Сил спеціальних операцій ЗСУ успішно пройшли оцінювання першого рівня NEL-1 (Nato Evaluation). Це перший етап на шляху до залучення у NRF (Nato Response Forces – сили швидкого реагування НАТО).

Про це повідомляє пресслужба Командування ССО ЗС України.

На всіх етапах навчань українських воїнів оцінювали представники Польщі та країн-партнерів, які входять до NATO Special Operations Headquarters – NSHQ. Вони відмітили здатність наших військовослужбовців до перекидання сил та засобів, розгортання операційної бази, планування та проведення повного спектра спеціальних завдань.

У результаті український підрозділ визнали взаємосумісним із підрозділами Альянсу, що дозволило присвоїти національну оцінку першого рівня NATO (NEL-1).

«Виходячи з досвіду міжнародних навчань, ми не відчуваємо різниці між своєю роботою та роботою партнерів з Альянсу. Ми повністю інтегрувались у процес планування та бойового управління, а також застосування наших підрозділів», – розповів один з учасників міжнародного оцінювання.

Також зазначається, що вже незабаром другий підрозділ Сил спеціальних операцій ЗС України буде проходити фінішну оцінку NEL-2, яка дасть змогу нашим воїнам підтримувати мир та безпеку не тільки в Україні, а й у світі, стоячи пліч-о-пліч з військовослужбовцями Альянсу.


Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

Котеджі під прицілом: кремль хоче наповнювати бюджет штрафами
Котеджі під прицілом: кремль хоче наповнювати бюджет штрафами

У росії планують дедалі активніше наповнювати бюджет за рахунок штрафів і санкцій проти власних громадян та бізнесу.

Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів
Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів

Українські безпілотники дедалі відчутніше змінюють ситуацію на фронті та завдають ударів не лише по передовій, а й у глибокому тилу російських військ.

Авіаудар росіян по Харківщині: загинула жінка, ще четверо людей постраждали
Авіаудар росіян по Харківщині: загинула жінка, ще четверо людей постраждали

Вранці 14 липня окупанти скерували керовану авіацію по населеному пункту Дергачівської громади.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

RobotaUa Оператор розвідувальних БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

WorkUa Водій-механік кат. В, С, D, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

WorkUa Санітар

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Оператор дрону-камікадзе

від 40000 до 120000 грн

Павлоград

Військова частина А4759