ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Верховна Рада 29 червня розгляне закон Президента про тероборону України

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Червня 2021, 12:42

Верховна Рада розгляне законопроєкт №5557  Президента Володимира Зеленського «Про основи національного спротиву» наступного пленарного тижня. Розгляд має відбутися у вівторок, 29 червня, на позачерговому засіданні.

Про це у коментарі РБК-Україна повідомила народний депутат Євгенія Кравчук.

«У вівторок будуть важливі оборонні законопроєкти. Зокрема, законопроєкт Президента про національний спротив. Він також схвалений профільним комітетом. Й інший законопроєкт оборонного комітету про оборонну інфраструктуру», – зазначила нардеп.

Завданнями цього проєкту Закону є: формування в Україні національного спротиву; сприяння максимально широкому залученню населення до дій, спрямованих на забезпечення суверенітету і територіальної цілісності держави; визначення завдань територіальної оборони, руху опору і підготовки громадян України до національного спротиву; встановлення порядку організації, підготовки та ведення територіальної оборони і руху опору; унормування повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування з питань національного спротиву; визначення засад фінансування і матеріального забезпечення національного спротиву та забезпечення соціального захисту військовослужбовців і добровольців Сил територіальної оборони Збройних Сил України та осіб, які виконують завдання руху опору.

Читайте нас у Facebook
Мітки: