Саме вони перебувають на передовій Кримського напрямку інформаційного фронту, попри те, що потерпають від фінансових проблем, втратили передавачі, які поширювали…
Сьогодні, 24 червня, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося засідання Громадської ради при Міністерстві оборони України, на яке були запрошені посадові особи профільних департаментів оборонного відомства, Генерального штабу Збройних Сил України, а також органів влади та громадськості.
Серед низки питань, які обговорювали, основну увагу приділили військово-патріотичному вихованню молоді та військовослужбовців, а також стану інформаційної безпеки України.
Члени Громадської ради (ГР) заслухали доповіді представника ГО «ТСОУ» Миколи Ляховича та голови комітету ГР з військово-патріотичного виховання Михайла Харечка. Вони наголосили на необхідності вдосконалення освітньої системи національно-патріотичного виховання молоді на державному рівні, зазначивши, що формування ціннісних орієнтирів і громадянської свідомості в дітей повинно здійснюватися на прикладах героїчної боротьби українського народу, принципах патріотизму, духовності, любові до своєї мови й Батьківщини.
Учасники дискусії окремо зауважили, що до цього процесу активно мають долучатися профільні міністерства та відомства, а також громадські організації.
Представник Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення МО України Андрій Коренько розповів про розвиток системи військово-патріотичного виховання в державі та Збройних Силах України. Він поінформував про актуальні проблеми, які сьогодні існують на рівні законодавчої бази, та шляхи їх розв’язання з боку військового відомства.
— Генеральний штаб ЗСУ, зокрема Управління цивільно-військового співробітництва, розробляють проєкт Указу Президента про Концепцію військово-патріотичного виховання та громадського сприяння безпеці та обороні, — повідомив Андрій Коренько.
Ще одне питання, якому приділили увагу на засіданні ГР — стан інформаційної безпеки: зовнішні і внутрішні загрози та шляхи їх нейтралізації в Міністерстві оборони та Збройних Силах України, а також нормативно-правове забезпечення безпеки держави.
Про аспекти формування інформаційної політики щодо протидії гібридним загрозам і посилення кіберзахисту доповіли член ГР Микола Петренко та представник Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ Наталія Семенюк.
Про проблеми та пропозиції, що були озвучені на засіданні ГР, буде поінформовано керівництво Міноборони та Генштабу ЗСУ для врахування в подальшій роботі.
Фото Дмитра Тарчука
@armyinformcomua
Перший заступник міністра оборони України Сергій Боєв провів зустріч із заступником міністра закордонних справ Литви Юлюсом Пранявічусом, на якій обговорив шляхи до посилення та об’єднання Європи.
Сьогодні, 30 квітня, близько 6:30 російська армія атакувала шістьма ударними БПЛА типу «Герань-2» місто Південне. Почались пожежі, пошкоджено багатоквартирний двоповерховий будинок, пʼять приватних домоволодінь, шість автомобілів. 65-річна жінка та двоє чоловіків віком 25 та 64 роки отримали гостру реакцію на стрес.
У середу, 30 квітня, Верховна Рада України продовжила термін добровільного повернення на службу для військовослужбовців, які самовільно залишили свою частину (СЗЧ).
У Торецьку ворог комбінує свої атаки. Це і мотоштурми, і «накати» з використанням бронетехніки. Однак найпопулярніші спроби — просочування невеликими піхотними групами по 2-3 людини.
У ніч на 30 квітня 2025 року противник атакував 108-ма ударними БПЛА та безпілотниками-імітаторами інших типів. Основні напрямки удару — Дніпро та Харків.
Екіпажі розвідувальних та ударних БПЛА 5-ї Слобожанської бригади «Скіф» НГУ на Харківському напрямку майстерно знищили ворожі цілі: МПК «Борщовик», укриття росіян та кілька одиниць їхнього особового складу.
від 25000 до 25000 грн
Сарата
18 окремий батальйон 35 ОБрМП
від 20100 до 123000 грн
Кам'янське, Дніпропетровська область
Саме вони перебувають на передовій Кримського напрямку інформаційного фронту, попри те, що потерпають від фінансових проблем, втратили передавачі, які поширювали…