ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Львівщині розпочалися масштабні збори резервістів десантної бригади

Військовий вишкіл Новини
24 Червня 2021, 15:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Такого грандіозного дійства Яворівщина не бачила вже давно. З самісінького ранку дороги цього транзитного регіону Західної України заполонили автобуси зі всіх куточків нашої держави. На перший погляд – нічого незвичного, адже неподалік кордон і до туристів тут вже звикли. Та цього разу справа була в іншому. На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки одна з бригад десантно-штурмових військ розпочала заходи з приймання воїнів-резервістів. 

– Це наша підготовка до можливої відповіді на активну збройну агресію проти України, – розповів офіцер ДШВ Іван. – Якщо таке трапиться, ми за короткий термін поповнимо лави досвідченими бійцями, які пліч-о-пліч із нами захистять Батьківщину. 

Точна кількість резервістів тримається в таємниці. Проте відомо, що на території МЦМБ вони проведуть два тижні. Увесь цей час буде заповнений різноманітними тренуваннями та злагодженнями, у яких вправляються воїни-десантники. Передбачено і стрибки з парашутом.

– Часу на відпочинок не буде, – продовжив Іван. – Програма занять дуже щільна, а зробити потрібно багато.

Як триває перебіг зборів резервістів, як вони живуть, чого навчаються, де сплять і чим харчуються – читайте найближчим часом АрміяІnform. 

Кореспондент АрміяInform

Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

WorkUa Командир відділення

від 22000 до 52000 грн

Одеса

Військова частина А4055

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Водій-заправник

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Старший бойовий медик роти

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Olx Командир артилерійського взводу

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…