ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Будівництво підприємства з виробництва боєприпасів до стрілецької зброї в Україні — це інвестиції в нашу економіку»

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Червня 2021, 17:47 8

На цьому наголосив під час круглого столу на тему «Що відбувається з оборонними закупівлями?» заступник генерального директора з виробництва ДК «Укроборонпром» Ігор Фоменко.

Він прокоментував інформацію про те, що ДК «Укроборонпром» та інвестори з Канади розпочали співпрацю зі створення в Україні підприємства з виробництва боєприпасів для стрілецької зброї. Зокрема, 1 червня 2021 року «Укроборонпром» і ДАХК «АРТЕМ» підписали з канадськими партнерами Угоду про співпрацю у питаннях виробництва боєприпасів до стрілецької зброї.

«Було підписано Меморандум, згідно з яким канадська сторона має надати нам техніко-економічне обґрунтування виробництва боєприпасів малих калібрів від 5,45 до 12,7 мм, і після цього буде визначатися доцільно-правова форма співпраці, що саме це буде, чи це буде спільне підприємство, обсяги виробництва тощо. Один із ключових факторів цієї угоди — це інвестиції канадської сторони в Україну. Держава надає землю під будівництво, будівлі, на підприємстві працюватимуть наші громадяни. Але це закордонні інвестиції в Україну», — резюмував Ігор Фоменко.

Фото автора

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Озброєння та техніка