ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Корнійчука з Днем медичного працівника Збройних Сил України

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Червня 2021, 8:38

Дорогі медичні працівники!

Споконвіку більше за всілякі скарби та надбання цінувалося здоров’я людини, а тому професія медичного працівника завжди була однією з найнеобхідніших та найшанованіших. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

День медика – чудова нагода ще раз подякувати нашим медикам за їхню сумлінну та невтомну працю, адже переоцінити величезну роль медиків неможливо.

Особливе місце в системі охорони здоров’я держави належить військовим медикам, які в умовах російської агресії та боротьби з пандемією COVID-19 приводять медичне забезпечення Збройних Сил України у відповідність зі стандартами армій країн НАТО та оберігають найцінніше, що є у нас – життя військовослужбовців.

Це свято разом з вами відзначають тисячі військовослужбовців, яким ви подарували можливість повернутися в стрій після поранень, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, мужність, у вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

З нагоди свята висловлюю сердечну вдячність усьому медичному персоналу Збройних Сил України, цивільним медичним працівникам та представникам волонтерського руху, які своєю щоденною працею рятують життя українським воїнам.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку, професійних звершень та доброго настрою! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України

генерал-лейтенант Сергій Корнійчук

Повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України у фейсбук.

Читайте нас в Telegram