ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України з нагоди святкування Дня медичного працівника

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Червня 2021, 9:32

Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров’я та життя. Саме тому, професія лікаря завжди була та залишається однією з найшановніших і найнеобхідніших.

Восьмий рік поспіль чимало медичних працівників на сході України виявляють не тільки гуманізм, але й патріотизм, стійкість та мужність. Віддані своїй справі, Ви рятуєте поранених військовослужбовців в районі проведення бойових дій та надаєте медичну допомогу місцевим мешканцям на лінії розмежування.

Своєю самовідданою працею Ви завжди демонструєте приклади надзвичайної сили, витримки й професіоналізму. Власними знаннями та досвідом, безмежною турботою Ви повертаєте людей до повноцінного життя, а добрим словом даруєте надію на одужання.

Висловлюю величезну вдячність всім медичним працівникам і ветеранам медицини за невтомну благородну роботу, безмежне милосердя, високу моральність та лікарську честь!

З нагоди Вашого професійного свята, від імені особового складу Командування об’єднаних сил ЗС України та себе особисто бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту й достатку! Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Слава Україні!

Разом переможемо!

генерал-лейтенант Сергій Наєв

Повідомляє Командування об’єднаних сил Збройних Сил України у фейсбук.

Читайте нас у Facebook