ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За час АТО/ООС допомогу в Харківському госпіталі отримали понад 29 тисяч воїнів

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Червня 2021, 19:05

У Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Першим своїх підлеглих привітав начальник ВМКЦ ПНР Заслужений працівник охорони здоров’я полковник медичної служби Едуард Хорошун.

– Наш медцентр був та залишається основним лікувальним закладом, який надає медичну допомогу воїнам, постраждалим на сході України. Також ми є абсолютними лідерами серед подібних медзакладів  за кількістю евакорейсів із району бойових дій до нашого приймального відділення  порівняно з іншими лікувальними закладами України. Водночас для військовослужбовців у важкому стані організовується аеромедична евакуація. Усе це та багато іншого є заслугою всього нашого дружнього колективу, і я вітаю всіх із прийдешнім професійним святом, – зауважив полковник медичної служби Едуард Хорошун.

Під час урочистостей було заохочено низку найкращих військовослужбовців та цивільних працівників почесними грамотами та подяками.

За словами полковника медичної служби Едуарда Хорошуна, цими днями декілька найкращих офіцерів перебувають в столиці України, де їх заохотять високими державними та відомчими нагородами.

– Сьогодні ми, так би мовити, воюємо на два головні фронти: лікуємо воїнів, постраждалих на полі бою, та протидіємо коронавірусу. Великі та відповідальні завдання стоять перед нашим дружним колективом однодумців і патріотів. Проте щиро вірю, що зі всіма навантаження ми впораємося та вийдемо на новий рубіж розвитку Харківського госпіталю, – зазначив полковник медичної служби Едуард Хорошун.

До речі, за час проведення АТО/ООС у медичному закладі надано допомогу понад 29100 захисникам України, які брали безпосередню участь у бойових діях на території Луганської та Донецької областей. Водночас близько 35% пацієнтів у 2014‒2021 роках надійшли з бойовими пораненнями чи серйозними ушкодженнями.

Фото автора та ВМЦК ПнР

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram