ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вінницька міська рада виділяє 720 тисяч гривень на розвиток відділення реабілітації  Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону

Прочитаєте за: 4 хв. 18 Червня 2021, 17:03 2

У Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня медичного працівника. Привітати працівників закладу із професійним святом завітало чимало гостей.

Вітальним словом розпочав захід полковник медичної служби Олександр Столяренко, тимчасовий виконувач обов’язків начальника ВМКЦ ЦР. Він підкреслив важливість внеску, який медична служба зробила в життя кожного громадянина.

– Вітчизняна медична спільнота за останніх сто років зробила великий внесок у захист громади та суспільства, вивела рівень життя людей на абсолютно новий щабель, коли мати не знає, що таке скорбота за рідною дитиною, коли батьки можуть до глибокої старості спостерігати за дітьми, – зазначив він. – Ми з вами представники професії, якість роботи в якій залежить далеко не від матеріальної складової. Без порядності, великого серця, відповідальності ми з вами не змогли б так гідно протистояти ні викликам російської агресії, ні викликам, які поставила перед нами пандемія. Від щирого серця з великою повагою хочу привітати всіх вас із професійним святом, побажати міцного здоров’я та добробуту!

Також медичних працівників привітав заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін. Він підкреслив, що сьогодні, коли Україна веде боротьбу на двох фронтах:  протидіє російській  агресії на сході держави та бореться із поширенням коронавірусної інфекції, праця медиків вкрай важлива.

– Люди в білих халатах – це наші янголи-охоронці. Ті, хто обрав професію медика, – це люди сильної волі, адже рятувати життя є важкою працею. Саме тому для вас, як військових медиків, завжди були, є і будуть актуальними  такі якості, як доброта, гуманність, відданість країні. У цей складний час військовослужбовці й працівники медичних підрозділів на високому рівні виконують завдання зі збереження здоров’я та життя українських воїнів. Окрім того, особовий склад вашого закладу постійно працює над збереженням здоров’я льотного складу. Дякую вам за щоденну копітку працю, професіоналізм, відповідальність, вірність своїй справі. Бажаю кожному із вас міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, успіхів задля блага України та її Збройних Сил.

Архієрей Православної церкви України, архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл вручив колективу ВМКЦ ЦР Орден святого великомученика Юрія Переможця.

– У церкві не нагороджують колективи, а лише особистостей. Але я звернувся з проханням до митрополита Київського і всієї України Епіфанія і довів йому потребу в нагородженні саме вашого колективу. І він пристав на моє прохання. Тож вручаю вашому колективу  Грамоту за віддане служіння Богові й Україні та за жертовність у захисті добра і правди та Орден святого великомученика Юрія Переможця. Цей орден непростий, на ньому є великий червоний хрест, символ християнства, який також є ознакою медичної праці. Дякую вам за вашу працю та патріотизм.

Від імені громади міста медиків привітала депутатка Вінницької міської ради, голова координаційної ради при ВМКЦ ЦР, волонтерка Олена Верлан-Кульшенко. Вона зазначила, що місто виділяє кошти в межах 720 тисяч гривень на розвиток відділення реабілітації.

– Це є подарунком військовим медикам від містян та визнанням вашої звитяги, мужності та досягнень. І головним аргументом стала ваша висока командна робота в боротьбі з COVID-19. Щиро хочу вам подякувати за вашу роботу.

Найкращі працівники лікувального закладу були відзначені подяками та грамотами від Командування Медичних сил, Повітряних Сил Збройних Сил України та Командування ВМКЦ ЦР. Окрім того, низку медичних працівників  нагородили нагрудним знаком Командувача ПС «За сприяння Повітряним Силам Збройних Сил України». А військові артисти – Центр військово-музичного мистецтва ПС ЗСУ – подарували медикам святковий концерт.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Свята та річниці