ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Полтаві відбувся поминальний молебень на вшанування пам’яті полеглих українських воїнів

Новини Суспільство
18 Червня 2021, 11:10
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Панахида відбулась у Свято-Успенському кафедральному соборі ПЦУ за ініціативи Північно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті та Полтавської єпархії ПЦУ. Участь у заході взяли представники ветеранських та волонтерських організацій міста, члени родин загиблих захисників України, військові гарнізону й небайдужі містяни. 

– Сьогодні молитовним словом поминаємо українських воїнів, які принесли свої життя у жертву за незалежність держави впродовж весни нинішнього року, – розповів  головний капелан Полтавської єпархії ПЦУ ієромонах Іоан (Луценко). – Розв’язана кремлівською верхівкою війна продовжує безжально забирати життя наших воїнів. І ця панахида – наша щиросердна вдячність пам’яті кожного героя, свідчення глибокої поваги й шани сім’ям полеглих.

По завершенню молебню до присутніх звернувся представник Північно-Східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Олег Пустовгар, який розповів біографії героїв, їхній бойовий шлях і трагічні обставини їхньої загибелі.

– Важливість заходу не тільки в його духовному й національно-патріотичному спрямуванні, – зазначив керівник відділу у Полтавській області Міністерства у справах ветеранів України підполковник запасу Олександр Товпига. – Це потужний сигнал суспільству і нагадування, що російське керівництво не полишає намагань поставити Україну на коліна. І ми повинні відстоювати її незалежність за себе, і за тих, хто поліг на полі бою. А присутність на заході курсантів військового коледжу сержантського складу є наочним свідченням спадкоємності поколінь та продовженням славетних традицій українського війська.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

Під час ракетної атаки на Одесу загинула жінка, яка гуляла в парку з дітьми
Під час ракетної атаки на Одесу загинула жінка, яка гуляла в парку з дітьми

Росія завдала ракетного удару по Одесі вночі 17 липня. Пошкоджено триповерховий житловий будинок та автомобілі.

«Хто де стоїть»: за 14 дописів про ТЦК у Viber чоловіка засудили до 5 років із випробуванням
«Хто де стоїть»: за 14 дописів про ТЦК у Viber чоловіка засудили до 5 років із випробуванням

За 14 повідомлень у Viber про місця проведення мобілізаційних заходів у Балті та сусідніх селах на Одещині працівника магазину АТБ засудили до 5 років в’язниці.

Гелікоптер, танки, РСЗВ та 1370 військових: втрати армії рф за добу
Гелікоптер, танки, РСЗВ та 1370 військових: втрати армії рф за добу

Російські війська минулої доби втратили 1370 військових убитими та пораненими, вертоліт та чотири танки.

Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Про спрощений алгоритм повернення із СЗЧ знають близько 65% військовослужбовців, які звертаються щодо поновлення на службу до 18-ї Слов’янської бригади НГУ.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Радіотелефоніст

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Радіоінженер

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС ЗСУ

WorkUa Охоронник

від 43000 до 48000 грн

Київ

Служба безпеки України

Olx Віськовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Біла Церква, Київська область

RobotaUa Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…