ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У наступні три роки на оборону і безпеку передбачається спрямовувати ресурс на рівні не менше ніж 5% від ВВП

Важливі новини Новини
18 Червня 2021, 9:33
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У наступні три роки на оборону і безпеку передбачається спрямовувати ресурс на рівні не менше  ніж 5% від ВВП

У Комітеті Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянуто подану Кабміном Бюджетну декларацію на 2022-2024 роки в частині державної політики у сфері національної безпеки і оборони.

Як зазначив голова Комітету Олександр Завітневич, уряд пропонує спрямовувати на сектор безпеки і оборони ресурс на рівні не менше ніж 5 відсотків від запланованого обсягу ВВП. А саме: на 2022 рік – не менше ніж 270 741,4 млн грн, на 2023-й – відповідно не менше ніж 299 730 млн грн, на 2024 рік – 332 585 млн гривень.

У бюджетній декларації зазначається, що обсяги видатків переглядатимуть під час підготовки проєктів законів про Державний бюджет України на відповідний рік з урахуванням рішень Ради національної безпеки і оборони, воєнно-політичної обстановки та змін до податкового законодавства.

Серед завдань у середньостроковій перспективі, які визначає документ:

  • розвиток сектору безпеки і оборони з урахуванням вимог, що ґрунтуються на принципах і стандартах НАТО;
  • розвиток наявних та формування перспективних спроможностей ЗСУ, інших складових сектору безпеки і оборони, що забезпечуватимуть стримування, стійкість та відсіч збройної агресії проти України, протидію гібридним загрозам;
  • підвищення рівня бойової готовності військ, зокрема шляхом поступового переведення їх на професійну основу й оснащення новітніми системами озброєнь;
  • розвиток територіальної оборони як цілісної системи, удосконалення її системи управління та всебічного забезпечення;
  • оптимізація структури, чисельності та функцій ЗС України, інших військових формувань, правоохоронних та інших державних органів сектору безпеки і оборони, зокрема у зв’язку з утворенням нових держорганів, що здійснюють правоохоронні функції;
  • посилення спроможностей національної системи кібербезпеки для ефективної протидії кіберзагрозам у сучасному безпековому середовищі;
  • створення ефективного розвідувального співтовариства і розвиток розвідувальних спроможностей;
  • створення й освоєння виробництва озброєння, військової техніки, боєприпасів та продуктів спеціальної хімії.

За результатами розгляду, народні депутати України – члени Комітету, ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України підтримати Бюджетну декларацію на 2022-2024 роки, схвалену постановою Кабінету Міністрів України № 528 від 31 травня 2021 р.

Кореспондент АрміяInform

У Києві та Вишневому зросла кількість загиблих через російську атаку
У Києві та Вишневому зросла кількість загиблих через російську атаку

Рятувальники дістали з-під завалів будинку у Дарницькому районі Києва ще три тіла.

«Не треба боятися важкої роботи піхоти»: історія контрактника бригади Чорних Запорожців
«Не треба боятися важкої роботи піхоти»: історія контрактника бригади Чорних Запорожців

«Козак» — 22-річний піхотинець 72 ОМБр імені Чорних Запорожців. До війська долучився, підписавши контракт «18–24».

Генштаб ЗСУ: російські війська втратили за добу 1200 солдатів і 9 танків
Генштаб ЗСУ: російські війська втратили за добу 1200 солдатів і 9 танків

Російські окупаційні війська за минулу добу втратили 1200 військових, 9 танків та майже 60 артилерійських систем.

«Раджу всім, алгоритм повернення із СЗЧ дійсно працює»: спрощене поновлення на службу вирішило проблему бійця «Червоної Калини»
«Раджу всім, алгоритм повернення із СЗЧ дійсно працює»: спрощене поновлення на службу вирішило проблему бійця «Червоної Калини»

Завдяки спрощеному поверненню із СЗЧ військовослужбовець «Червоної Калини» легко повернувся на службу після двох з половиною місяців очікування.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

Olx Кулеметник у військову частину

від 20000 до 190000 грн

Харків

415-Окремий Стрілецький Батальйон

RobotaUa Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

Миколаївський РТЦК та СП Миколаївської обл.

RobotaUa Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кропивницький

Старобільський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ