ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Поблизу тимчасово окупованого Логвинового противник встановив 22 протитанкові міни

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Червня 2021, 12:57 4

Українська сторона СЦКК повідомляє, що за даними звіту Спеціальної моніторингової Місії ОБСЄ від 16 червня № 138 російсько-окупаційні війська здійснюють мінування тимчасово окупованих територій України та систематично порушують режим припинення вогню, інформує пресслужба операції Об’єднаних сил.

 Крім того, у звіті повідомляється, що російські збройні формування продовжують обмежувати свободу пересування та перешкоджають виконанню мандата СММ ОБСЄ. Зокрема, у пункті пропуску поблизу населеного пункту Ізварине Луганської області на тимчасово непідконтрольній Україні території представник НЗФ РФ наказав команді Місії залишити район, пославшись на «необхідність попередньої координації».

Також ворог продовжує ставити перешкоди літальним апаратам СММ ОБСЄ за допомогою комплексів РЕБ російського виробництва як на підконтрольній українському уряду території, так і на тимчасово окупованій. Метою цих дій є дискредитація Збройних Сил України та приховування від міжнародних спостерігачів фактів своїх порушень.

Так, БПЛА Місії малого радіуса дії зазнавали впливу перешкод сигналу GPS, пролітаючи над населеними пунктами Донецької області, підконтрольними Україні, а саме: Лебединське, Черненко, Чермалик, Талаківка, Залізне, Південне, а також біля непідконтрольного урядові Петровського району Донецька та Старомихайлівка.

Через перешкоди сигналу GPS поблизу окупованих Петрівського району Донецька та Старомихайлівки команді Місії не вдалося підняти в повітря два БПЛА середнього радіуса дії.

Зазначимо, що в тимчасово окупованому населеному пункті Веселе Донецької області противник відкривав вогонь зі стрілецької зброї по БПЛА СММ малого радіуса дії, після чого Місія втратила просторовий контроль над літальним апаратом. Спостерігачі не змогли повернути БПЛА та залишили цей район.

У звіті також повідомляється, що збройні формування РФ продовжують мінування тимчасово окупованих територій України. Так, 11 червня в полі поблизу тимчасово окупованого Логвинового, західніше автошляху М03, БПЛА СММ середнього радіуса дії зафіксував 22 нещодавно встановлені протитанкові міни.  

Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими подібні дії ЗФ РФ та їх найманців, які призводять до ескалації напруги у районі лінії розмежування та погіршують гуманітарну ситуацію в регіоні.

Укотре наголошуємо, що підрозділи Збройних Сил України знаходяться на позиціях і неухильно дотримуються зобов’язань щодо всеосяжного режиму припинення вогню, досягнутих в рамках ТКГ 22 липня 2020 року.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed