ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Навчання сержантів

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Червня 2021, 17:15 2

Сержантський склад одного із зенітно-ракетних полків узяв участь у триденному вишколі. Під час занять командування зробило акцент на тактичній підготовці, військовослужбовці відпрацювали дії з вогневої та спеціальної підготовки, пройшли тренінги з військової педагогіки та психології.

Майстер-сержант зенітно-ракетного полку Володимир Диченко розповідає:

— У нашому штаті є сертифіковані бойові медики, які пройшли навчання у спеціалізованому центрі тактичної медицини. Я залучив їх для проведення детального інструктажу з надання первинної допомоги пораненим на полі бою.

Також сержанти склали заліки за інструкцією, затвердженою на курсах лідерства базового та середнього рівня.

— Частина регулярно виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, — говорить Володимир Диченко, — тому ми організували заняття, де бойові сержанти діляться досвідом із колегами, які щойно отримали військове звання. Серед ветеранів — прапорщик Дмитро Климов та старший прапорщик Віталій Перкін. Їхня мета — передати знання молодим солдатам і сержантам.

Сержантська командирська ланка — одна з ключових в організації військового підрозділу, тому  підготовці сержантів приділяють велику увагу.

5
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: