ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні є весь необхідний потенціал для виробництва всієї лінійки боєприпасів – Олег Уруський

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Червня 2021, 10:27

Віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський наголосив, що в Україні є весь необхідний потенціал для того, щоб налагодити виробництво всієї лінійки боєприпасів для силових структур.

Про це він заявив під час першого засідання Колегії Мінстратегпрому, яке відбулось в Кабінеті Міністрів України.

«Реалізація раніше визначених планів через різні причини затягнулася, що є неприйнятним для  країни, що воює. Сьогодні дуже важливо прискорити процес створення повноцінної боєприпасної галузі в України – від виробництва широкої номенклатури вибухових речовин до капсулів снарядів та гільз», – зазначив очільник Мінстратегпрому.

Під час заходу було поставлено завдання щодо актуалізації Державної цільової програми створення і освоєння виробництва боєприпасів на період до 2021 року з метою підготовки проєкту постанови КМУ щодо продовження її строку до кінця 2022 року, а також проєкту рішення уряду щодо актуалізації та продовження терміну дії державної цільової програми на період 2022-2026 роки.

Окрім того, структурним підрозділам віцепрем’єр-міністр України доручив підготувати матеріали щодо створення замкненого циклу виробництва боєприпасів і продуктів спеціальної хімії для розгляду на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

Нагадаємо, у січні 2021 року Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України своїми наказами затвердило положення про Колегію та персональний склад Колегії.

Стежте за нами в Instagram