ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Харкові спільна делегація українських та натовських експертів відвідає низку військових вишів

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Червня 2021, 11:45

Першим військовим вищим навчальним закладом у Харкові, який у рамках робочого візиту відвідала спільна делегація українських та натовських експертів на чолі з директором Департаменту військової освіти і науки МО України Володимиром Мірненком, став Військово-юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. 

Про це інформує у Фейсбук пресслужба Департаменту військової освіти і науки МО України.

У межах візиту радник з питань професійної військової освіти при Представництві НАТО в Україні підполковник Стасіс Палдунас (Литва), старший радник при Міністерстві оборони України з управління людськими ресурсами Джон Басут (США), офіцери канадської Об’єднаної оперативної групи «Україна» (операція UNIFIER) капітан Метью Дж. Стоунер та лейтенант Наталі Вілсон провели робочу зустріч з керівним складом закладу вишу та обговорили низку питань, пов’язаних із перспективами формування та функціонування багаторівневої системи професійної військової освіти за стандартами НАТО, впровадження стандартів Альянсу в освітній процес, організації співпраці Представництвом НАТО в Україні та визначення подальших напрямів спільних освітньо-наукових заходів.

Особливу увагу експерти приділили проблематиці організації дієвої взаємодії на рівні підрозділів складових сил оборони. Неодноразово акцентувалося на необхідності проходження якісної спільної підготовки особового складу Збройних Сил України та інших складових сил оборони, залучених до проведення об’єднаних операцій, в системі професійної військової освіти, зокрема в межах курсів офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня L-3 та вищого керівного складу стратегічного рівня L-4 у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. 

Упродовж дводенної робочої поїздки до Харкова також заплановані відвідини Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ».

Читайте нас в Telegram