ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Десантники форсують водні перешкоди

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Червня 2021, 14:04 3

Аналіз бойового завдання підрозділу супроводжується обов’язковим врахуванням особливостей місцевості, її переваг і складнощів. Відповідно, особовий склад повинен володіти навичками з подолання природних перешкод та адаптації до наявних умов.

Водоймища є  фактором, що ускладнює та уповільнює рух військових підрозділів. Саме тому важливим елементом у підготовці механіків-водіїв бойових машин піхоти є тренування руху на плаву. Для переведення техніки у цей режим необхідно виконати окремий алгоритм.

Під час батальйонно-тактичних навчань військовослужбовці окремої повітрянодесантної Дніпропетровської бригади здійснили навчальну переправу через озеро на БМП-2.

Упевнене володіння технікою свідчить про високий рівень підготовки механіків-водіїв, які вміло скеровують своїх залізних коней у воду і стрімко вириваються з неї на берег. Вибравшись із води, машини поспішають лісовими дорогами до районів зосередження, визначених командирами. Металеві траки, що мить тому блищали від крапель, забарвлюються у брудно-жовтий колір переораної бронеколоною польової дороги.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: