ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Видатному військовому лікарю Івану Гайді присвячується…

Історія Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Червня 2021, 18:20

У Львові на території Військово-медичного клінічного центру Західного регіону відбулась презентація книги спогадів про видатного військового лікаря — полковника медичної служби Івана Гайду. Нагадаємо, що він раптово пішов із життя майже рік тому. Як і належить військовому медику, Іван Гайда зустрів виклики, пов’язані з пандемією COVID-19, на своєму посту. І, на жаль, вірус зробив свою чорну справу…

На презентації книги було чимало гостей, зокрема начальник Львівського військового гарнізону генерал-лейтенант Павло Ткачук, тимчасовий виконувач обов’язків командувача Медичних сил ЗС України полковник медичної служби Сергій Халік, Почесний консул Канади у Львові Оксана Винницька, представники медичних сил Канади та України, родичі та друзі Івана Михайловича.

Одним із перших слово взяв теперішній начальник ВМКЦ Західного регіону полковник медичної служби Юрій Подолян.

— Коли я очолив цей заклад, то побачив злагоджений і чітко налаштований медичний механізм, — зазначив він. — Це свідчило про високий професіоналізм і неабиякі організаторські здібності Івана Михайловича. А ця книга — яскраве свідчення поваги колег і побратимів.

Книга об’єднала 43-х співавторів, які не лише розповіли про те, яким їм запам’ятався Іван Михайлович, а й  поділилися цікавими фото і фактами з життя непересічного військового медика. Саме це зробило книгу унікальним джерелом свідчення про розвиток і становлення військової медицини. Адже на долю полковника медичної служби Івана Гайди випало нелегке завдання: спочатку стати біля джерел розбудови українського війська, а згодом — рятувати від повного знищення військову медицину в регіоні. І коли почалася війна, саме під його керівництвом львів’яни в надзвичайно стислі терміни розгорнули на передовій військовий шпиталь, який з перших днів АТО рятував життя захисників. А структуру ВМКЦ так само оперативно перебудували для надходження важкопоранених з фронту.

Побачити світ видання змогло завдяки допомозі начальника Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенанта Павла Ткачука. Саме тому перший примірник книги з власним автографом він вручив родичам Героя.

Охочі ж прочитати книгу можуть звернутись до бібліотек військових частин гарнізону або до бібліотеки 58-го будинку офіцерів.

Кореспондент АрміяInform
Петербурзька нафтобаза, військовий об’єкт: Президент розповів про результати нових діпстрайків
Петербурзька нафтобаза, військовий об’єкт: Президент розповів про результати нових діпстрайків

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у ніч на 3 червня українськими захисниками було уражено важливі об’єкти на території росії.

Ваш рекрутинговий ролик може прозвучати в ефірі Армія FM: як надіслати інформацію
Ваш рекрутинговий ролик може прозвучати в ефірі Армія FM: як надіслати інформацію

Ваша військова частина шукає мотивованих людей до своїх лав? Армія FM готова розповісти про це своїм слухачам.

Сили оборони уразили сім пунктів управління противника та чотири артсистеми
Сили оборони уразили сім пунктів управління противника та чотири артсистеми

Минулої доби українські війська завдали ударів по місцях зосередження російських окупаційних сил, уразивши низку важливих цілей.

Ціна війни для росії: противник за добу втратив озброєння майже на пів мільярда доларів
Ціна війни для росії: противник за добу втратив озброєння майже на пів мільярда доларів

Російська окупаційна армія продовжує зазнавати масштабних втрат на фронті. За минулу добу противник втратив техніки на загальну суму $435 млн.

Зіпсували путіну форум: українські БПЛА атакували Санкт-Петербург, спровокувавши в місті масову паніку
Зіпсували путіну форум: українські БПЛА атакували Санкт-Петербург, спровокувавши в місті масову паніку

У середу, 3 червня, вранці українські ударні безпілотники атакували нафтопереробну інфраструктуру в порту Санкт-Петербурга.

Пам’яті Олексія Лисенка
Пам’яті Олексія Лисенка

Олексій Лисенко — офіцер ЗС України, загинув у 2016 році.

ВАКАНСІЇ
Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

Пілот DJI Mavic, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Командир відділення

від 20000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Стpілець-регулювальник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець-гранатометник (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

--- ---