ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Дніпрі лікарі рятують поранених офіцерів

Головні події Новини
16 Червня 2021, 16:15
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Увечері 14 червня до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова з району проведення операції Об’єднаних сил військовою авіацією доправили двох поранених захисників України,  які постраждали внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої поблизу Мар’їнки на Донеччині. Пораненим надали першу допомогу військові медики, а потім евакуювали для подальшого лікування в Дніпро.

Про стан поранених і перебіг їхнього лікування розповів гендиректор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова Сергій Риженко.

— Два офіцери доставлені до лікарні Мечникова ввечері 14 червня. Серед них 23-річний лейтенант — важкий. Йому надавали допомогу в реанімаційній залі, а потім, після комп’ютерної томографії, взяли в операційну. У нього дуже понівечена уламками рука. По ній, на жаль, можна було вивчати анатомію. З кисті руки нічого не залишилося, і лікарі змушені були зробити ампутацію. В офіцера також поранення ока. Тож, йому зроблено одразу дві операції. Око вдається врятувати. Наразі військовослужбовець перебуває у відділенні політравми. У нього також ознаки контузії, непроникаючі поранення. Нині його життю вже нічого не загрожує. Він розмовляє. Ми його лікуємо, і гадаю, що за кілька днів переведемо до відділення травматології. Другому офіцеру, який зазнав поранення — 33 роки. Він старший лейтенант. У нього непроникаюче поранення тулуба, кінцівок, але життю нічого не загрожує. Воїну надали допомогу, зробили комп’ютерні томограми і перевели у військовий шпиталь, — повідомив Сергій Риженко.

Сергій Анатолійович зазначив, що військові, попри поранення, прагнуть служити.

— Ми зробимо все можливе, щоб хлопці не лише повернулися до домівок, а й на службу. Будемо разом з військовими медиками. Бо вони надають екстрену допомогу на полі бою, у прифронтових шпиталях, а ми тут робимо операції, які неможливо виконати на фронті. Усі лікарі працюють як одне ціле. Лікарня Мечникова залишається справжнім форпостом надання медичної допомоги для всіх бійців, які зазнали поранень. І це для нас велика гордість. Через коридори лікарні пройшло 3000 бійців. Можна сказати не пройшло, а їх привезли: 90 відсотків надходили в комі. Їм тут надавали допомогу в реанімаційній залі, у наших операційних. За життєвими показниками зроблено понад 3500 тисяч операцій, перелито 3 тонни крові. Усе заради того, щоб ці хлопці мали майбутнє у вільній Україні, — підкреслив лікар.

Фото автора 

Кореспондент АрміяInform

Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
Olx стрілець снайперського взводу 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

WorkUa Зв’язківець (ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

WorkUa Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

65 ОМБр

WorkUa Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

WorkUa Сапер (розмінування)

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…