ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Полтавщині ревакцинацію пройшли близько 500 воїнів-зв’язківців

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Червня 2021, 13:44

Другий етап вакцинації особового складу проти СОVID-19 відбувся у чіткій відповідності до графіку, – розповів начальник медичної служби 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку підполковник запасу Микола Попов. – Щеплення здійснювалось вакциною COVISIELD силами мобільної медичної бригади комунального підприємства медично-санітарної допомоги № 3 міста Полтави, до складу якої входять досвідчені фахівці з багаторічним практичним досвідом.

Першими прийняли визначену дозу вакцини командний склад  навчального центру, учасники бойових дій на Сході та військовослужбовці, які контактують з великою кількістю особового складу.

− Вакцинація відбулася планово, з урахуванням специфіки навчального процесу та повсякденної діяльності особового складу, – зазначив заступник начальника ОНТЦ з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Кривоніс. – Персонал медичного пункту військової частини тримав на контролі самопочуття кожного вакцинованого, зокрема, температурний стан і можливі негативні реакції на повторне щеплення.

– Про дату другої дози щеплення я дізнався, перебуваючи у черговій відпустці, – розповів старший солдат Ігор Сидоренко. – Та, щоб отримати гарантію міцного здоров’я та бадьорого настрою, варто подолати й кількадесят кілометрів. До слова, моя дружина довго вагалась на рахунок вакцинації. Її перестороги зламав мій приклад, а головне – відсутність негативних наслідків після першого щеплення. Олеся не тільки вакцинувалась, а й вмовила на цю корисну справу своїх батьків.

Автор цих рядків, як то кажуть, теж сумістив корисне з приємним і долучився до вакцинації. Як і після першого етапу, негативних реакцій та патологій не відчув. А за два тижні кожен із охочих зможе отримати в сімейного лікаря друковане підтвердження про проходження щеплення.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Об’єкт ядерної інфраструктури поблизу ЧАЕС після атаки російського БПЛА: опубліковані нові фото
Об’єкт ядерної інфраструктури поблизу ЧАЕС після атаки російського БПЛА: опубліковані нові фото

Офіс Генерального прокурора опублікував фото з місця удару російського дрона по території Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

Володимир Зеленський прибув до Британії, де відбудеться зустріч у форматі E3 плюс Україна
Володимир Зеленський прибув до Британії, де відбудеться зустріч у форматі E3 плюс Україна

Президент України Володимир Зеленський у неділю прибув з офіційним візитом до Великої Британії.

Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

ВАКАНСІЇ
Молодший медичний персонал (санітар, фельдшер)

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

до 24000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Провідний бухгалтер

від 22000 до 52000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Бухгалтер

від 21000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

--- ---