ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

190 ветеранів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб отримають грошову компенсацію на придбання житла

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Червня 2021, 18:29

Сьогодні Уряд ухвалив підготовлене Мінветеранів розпорядження про виплату грошової компенсації за житлові  приміщення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

До обласних бюджетів та міського бюджету м. Києва цього року будуть спрямовані 248 445,0 тис. гривень.

Це дасть можливість виплатити компенсації за житло 190 внутрішньо переміщеним особам з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи.

«Сьогодні Уряд ухвалив дуже важливе рішення – цьогоріч майже дві сотні захисників України з числа внутрішньо переміщених осіб отримають компенсації на придбання житла. Свого часу вони були змушені залишити свої домівки через окупацію та спробу анексії українських земель, й переїхати в інші місця. І незважаючи на це – вони пішли захищати нашу країну. Це – воїни, які заслуговують підтримки від своєї держави», – наголосила  Юлія Лапутіна.

Нагадаємо, на початку червня Уряд ухвалив підготовлене Мінветеранів розпорядження про виплату грошової компенсації за житло 11 особам з інвалідністю І-ІІ груп, які отримали вади внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників Революції Гідності.

2
1
Читайте нас в Telegram