ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Українці завжди дивуватимуть світ» – Олег Уруський під час відкриття виставки «Зброя та безпека – 2021»

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Червня 2021, 15:56

Під час відкриття ХVІI Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека – 2021» та ХII Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт – ХХІ» віцепрем’єр-міністр України — Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський зазначив, що проведення згаданих заходів було під великим сумнівом, але організувати їх таки вдалося. Слід додати, що торік такі виставки не відбулися через карантин.

За його словами, представники наших виробників озброєння та техніки давно не бачилися. Тому на цих заходах вони сповнені енергії й ентузіазму.

– Цьогорічна виставка демонструє багато чого нового від наших та закордонних компаній, – зазначив Олег Уруський і додав. – Очевидно, що нині багато уваги приділяється безпілотним і роботизованим системам. Також, українські виробники представили багато нових зразків бронетанкової техніки, які є перспективними для Збройних Сил та інших силових структур.

Він вважає, що українці завжди дивуватимуть світ, бо українська нація є творчою й такою, що активно мислить. Тому в Україні дуже багато цікавих напрацювань та розробок, які пропонують наші вчені та інженери. Причому такі люди працюють як у компаніях державних, так і у приватному секторі.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook