Про це йдеться у роз’ясненнях Міністерства оборони України. Постанова Кабінету Міністрів України № 768 від 12 червня 2026 року запровадила…
У Дніпровському районі столиці на базі Київської міської клінічної лікарні № 11 буде створено сучасний Центр нейрореабілітації учасників АТО на 40 ліжок. Він буде спрямований на проведення реабілітації пацієнтів з ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату.
Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.
«Аби розширити можливості реабілітації для учасників АТО у Києві, місто має намір створити сучасний Центр нейрореабілітації, потужністю на 40 ліжок. У закладі планується проводити діагностику та реабілітацію, зокрема водолікування», – сказала вона.
За словами Ганни Старостенко, згідно з проєктом у Центрі буде створене палатне відділення на 14 двомісних та 12 одномісних палат з окремими санвузлами та балконами. Лікувальне відділення планується обладнати басейном, кабінетами з тренажерним реабілітаційним обладнанням, а також кабінетами для ЛФК та масажу.
«Оскільки Центр розрахований на учасників АТО з ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату, приміщення буде зручним для пересування на кріслах колісних – обладнане пандусами, ліфтами та переходом між блоками», – додала вона.
ГУР МО України показало бойову роботу спецпідрозділу «Примари» по логістичних артеріях російських загарбників, здійснену у квітні та травні 2026 року.
На Хмельниччині розслідують обставини авіаційної катастрофи військового літака, внаслідок якої загинули двоє пілотів.
Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський провів нараду з питань медичного забезпечення Збройних Сил України.
Начальник компресорної станції, військовослужбовець
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
Про це йдеться у роз’ясненнях Міністерства оборони України. Постанова Кабінету Міністрів України № 768 від 12 червня 2026 року запровадила…