ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львівщина виконала план призову на строкову службу на 100%

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Червня 2021, 19:27

А за ухилення від строкової служби складено 105 адмінпротоколів

Львівська область успішно завершила план відбору на строкову військову службу в межах весняної призовної кампанії. Станом натепер Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки відправив до Збройних Сил та інших військових формувань України 655 юнаків.

— Планове завдання з відбору юнаків на строкову службу область виконала на 100 відсотків, — повідомила тимчасова виконувачка обов’язків начальника пресслужби Львівського ОТЦК та СП старший лейтенант Марія Левко. — Звісно, як і в усіх попередніх призовних кампаніях, найбільшою проблемою залишається неявка призовників на дільниці, і майже за три місяці на таких ухилянтів складено 105 адміністративних протоколів. Водночас маємо і тих хлопців, котрі через релігійні чи інші переконання не можуть проходити військову службу у Збройних Силах, проте виконуватимуть свій конституційний обов’язок в організаціях, які визначить комісія з питань альтернативної невійськової служби при РДА Львівської області. Таких охочих цієї весни у нас 17 осіб.

У Львівському ОТЦК та СП також повідомили, що більшість призовників проходитимуть строкову військову службу в лавах ЗСУ.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: