ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент Литви нагадав НАТО про обіцянки Бухарестського саміту: інші лідери теж говорили про Україну

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Червня 2021, 17:43

Президент Литви Гітанас Науседа перед початком саміту НАТО на найвищому рівні нагадав про обіцянки щодо членства Грузії й Україні на Бухарестському саміті, повідомляє УНН.

«Ми вітаємо політику відкритих дверей НАТО, перш за все маючи на увазі наших сусідів і друзів — Грузію та Україну. Обіцянки, які ми дали, повинні бути виконані, і я хотів би нагадати вам рішення саміту в Бухаресті у 2008 році — рішення по країнах Східного партнерства було ухвалено», — сказав Гітанас Науседа.

Президент Литви також заявив про додаткову загрозу, що йде зі Сходу — зокрема йдеться про агресивну поведінку Росії, а також про Білорусь.

«Ось чому ми хотіли б говорити про зміцнення колективної оборони і стримування», — підкреслив він.

Про те, що Україна буде в центрі уваги лідерів Альянсу, заявила і канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Так, прибувши на саміт, Ангела Меркель повідомила журналістам, що лідери обговорять способи роботи з Грузією і Україною — двома країнами, які прагнуть до тісніших зв’язків з НАТО.

Зі свого боку президент Польщі Анжей Дуда повідомив, що очікує від сьогоднішньої зустрічі обговорення «посилення присутності Альянсу на східному фланзі НАТО».

А прем’єр-міністр Словенії Янез Янша сказав після прибуття на саміт, що «НАТО повинно розширюватися, тому що, якщо Альянс не розширюється, це робить хтось інший — і це недобре, це не сприяє миру і стабільності в усьому світі». Янез Янша також закликав НАТО зберігати технологічну перевагу. «Ми повинні бути принаймні на одне покоління попереду».

Нагадаємо, як повідомляла АрміяInform, 14 червня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі стартував саміт глав держав і урядів країн-членів Альянсу. Вперше захід відвідує президент Сполучених Штатів Джо Байден.

Однією з ключових тем саміту є обговорення Стратегічної концепції Альянсу на найближчі 10 років, оскільки попередній документ був ухвалений ще у 2010 році.

Читайте нас у Facebook
У Києво-Печерській лаврі освятили військові ікони для армійських корпусів і бригад
У Києво-Печерській лаврі освятили військові ікони для армійських корпусів і бригад

У храмі Антонія і Феодосія Печерських, що в Києво-Печерській лаврі, освятили військові ікони.

«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину

Танки Leopard, які Україна отримала від Швеції, продовжують воювати на найгарячіших напрямках фронту.

Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України
Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України

Командир підрозділу «BULAVA» Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького на позивний «Халк» отримав звання Героя України.

Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках
Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках

Від початку доби російські війська 61 раз атакували позиції Сил оборони України.

Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном
Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном

Володимир Зеленський та Емманюель Макрон обговорили посилення української ППО, антибалістичний захист і євроінтеграцію України.

«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ
«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ

На російських ударних дронах, якими окупанти атакували столицю, помітили написи «За Иран» просто на бортах безпілотників.

ВАКАНСІЇ
Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів

Чернігівський зональний відділ ВСП

Автоелектрик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Командир взводу, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Командир взводу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Медична сестра

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Старший акумуляторник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---