ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За допомогою «Равлика» можна транспортувати вантажі у будь-яких умовах: по воді, снігу та болоті

Прочитаєте за: 3 хв. 11 Червня 2021, 17:10 27

Про інструктора з виживання Сергія Вишневського з позивним «Добрий» та його унікальне спорядження кореспонденти АрміяInform уже розповідали. Втім, він продовжив працювати над розробкою корисних девайсів. Цього разу мова про унікальну систему транспортування «Равлик». Чому унікальну? Бо у світі таких аналогів не існує.

Сергій розповів, що над створенням системи транспортування міркував кілька років. Хотілося зробити її максимально універсальною, як-то кажуть – на всі випадки життя. І от, нарешті, вдалося звершити кінцевий продукт, який надалі вдосконалюватиметься.

Завдання системи

Функціональність «Равлика» вражає: з його допомогою можна транспортувати вантажі до 100 кг асфальтованими, бетонними і ґрунтовими дорогами, снігом, кригою, перетнутою місцевістю, в умовах міста, в громадському авіа/залізничному та автотранспорті. По воді система витримає навантаження в 300 кг.

Щобільше, він може виконувати додаткові функції: такі, як сидіння, сходи, ноші, евакуатор поранених, шасі важкої зброї та БК, кошик автобагажника, велопричіп тощо.

Компактність, легкість, міцність, модульність

Сергій зазначив, що «Равлик» є компактним і його можна зберігати у шафі чи під ліжком із заповненим комплектом «тривожного рюкзака». Також він вміщується у багажник легковика або сам слугує багажником на даху.

Система транспортування виконана з використанням титанових та алюмінієвих сплавів із посиленням конструкції. У критичних місцях – сталь. Зроблено це для того, щоб вона була легкою і могла більше вміщувати спорядження чи вантажу. А великий запас міцності всіх вузлів (шасі розраховане на 150 кг навантаження, ремені – 700 кг на розрив) дозволяє не переживати за ламання системи.

Слід відзначити, що модульність «Равлика» дозволяє його легко адаптувати під різні задачі й умови. Лямки та пояс мають систему MOLLE.

Сергій Вишневський випробував транспортну систему в різних умовах за температури від -30℃ до +50℃: пісок, сніг, асфальт, ґрунт, вода, ліс, місто, сходи. У варіації станкового рюкзака «Добрий» переніс 45 кг спорядження десятикілометровим відтинком складної місцевості. Узимку систему можна перетворити на санчата.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Інфографіка, Озброєння та техніка, Публікації