ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У рамках ініціативи «Допомога Схід» до лікарень Донеччини надійшло медичне обладнання на 8 млн грн – Сергій Наєв

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Червня 2021, 10:08 2

До Краматорська двома автопотягами доставили медичне майно вартістю понад 8 мільйонів гривень. Гуманітарний вантаж надійшов до нашої країни з Франції у рамках міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід».

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України.

Як повідомив засновник ініціативи «Допомога Схід», командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, медобладнання уже незабаром буде розподілене між військовими госпіталями та цивільними закладами охорони здоров’я, що розташовані в населених пунктах, наближених до лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил. 

‒ Після розвантаження автопотягів та своєчасного розмитнення гуманітарну допомогу отримають перинатальний центр та міські клінічні лікарні Краматорська, Мирнограда та Торецька, Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня, а також Військово-медичні клінічні центри Східного та Північного регіонів, ‒ зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, нове медичне обладнання допоможе максимально полегшити й пришвидшити лікування та реабілітацію пацієнтів. Особливо тих, хто відновлюється після тяжких захворювань, травм чи складних операцій.

‒ Усе обладнання сучасне та має високі технічні характеристики, що дасть змогу лікарям впроваджувати нові методи діагностики та лікування, а також надавати медичну допомогу юним жителям регіону на більш високому рівні, ‒ зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Слід зазначити, що надання сучасного обладнання, створення комфортних умов для маленьких пацієнтів під час отримання медичної допомоги є пріоритетними напрямками роботи стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід», яку у квітні 2018 року започаткував генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

За цей час до її впровадження в життя долучилися Асоціація «Медична та Благодійна Допомога Франція – Україна» (керівник Діана Дольс) та Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з Леонідом Костюченко.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини