ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У хмельницьких спецпризначенців буде свій Храм

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Червня 2021, 12:40 7

У Хмельницькому на території однієї з військових частин спеціального призначення Сил спеціальних операцій відбулося закладання наріжного каменю і пам’ятної капсули під будівництво Храму на честь святого благовірного гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

Військовослужбовці, ветерани військової частини, меценати спершу взяли участь у панахиді за загиблими захисниками біля Стели Героїв, яку провели священнослужителі Хмельницької єпархії Православної церкви України на чолі із преосвященним єпископом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським Павлом. 

– Цього дня наші військовослужбовці чекали вже кілька років, ‒ каже заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення. – Ідею зведення Храму на території військової частини підтримав Головнокомандувач Збройних Сил України, командувач ССО, Синодальне управління військового духовенства зі співпраці зі Збройними Силами України. Певен, що він стане духовним місцем відпочинку наших військовослужбовців, їхніх сімей і родин, ‒ переконаний офіцер.

Опісля відбулося закладання наріжного каменю і капсули з пам’яткою про всіх фундаторів, причетних до зведення Храму, яку своїми підписами скріпили преосвященний єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло та командир військової частини.

Чин освячення початку будівництва провів майбутній настоятель святині протоієрей Олег Макаровський. 

– Цей Храм носитиме величне ім’я святого благовірного гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. Його  будують на згадку про захисників України, наших бойових побратимів, які поклали свої життя в російсько-українській війні, і на честь живих, які сьогодні боронять нашу землю, ‒ сказав командир військової частини і подякував преосвященному єпископу Хмельницькому і Кам’янець-Подільському Павлу за освячення і хороший старт доброї справи та меценатам Олександрові Бабію і Михайлові Білику, які зголосилися взяти на себе витрати на безпосереднє будівництво.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини