ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Антонов» став найефективнішим державним закупівельником у травні за версією Prozorro

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Червня 2021, 19:49

Державне підприємство «Антонов», яке входить до складу Укроборонпрому, очолило рейтинг найефективніших державних закупівельників у травні за версією системи Prozorro.

«Антонов» у березні оголосив закупівлю спецодягу трьома лотами: робочі куртки, халати та костюми. Очікуваний бюджет закупівлі склав 2 мільйони 600 тисяч гривень. За перемогу в одному з лотів змагалося 28 постачальників, у двох інших – по 25. Завдяки прозорій конкуренції на торгах «Антонову» вдалося зекономити понад один мільйон гривень. Про це свідчать укладені у травні цього року договори з учасниками тендера, які запропонували найнижчу ціну за товар.

– Державне підприємство «Антонов» провело зразкову закупівлю, забезпечивши максимальну кількість учасників на торгах, максимальну економію коштів та отримавши товар чудової якості. До речі, підприємство, обравши переможцями постачальників із найнижчою ціною, пересвідчилось у якості товару, запросивши відповідні зразки спецодягу. Таким чином, у «Антонов» з’явилася можливість спрямувати заощаджені кошти на інші потреби підприємства. Я вітаю колег  з «Антонов» із ефективно проведеним тендером та маю сподівання, що такі результати будуть досяжні і за іншими напрямками. Зрештою, Концерн у рамках трансформації наразі активно впроваджує категорійний менеджмент на підприємствах, який і дасть змогу проводити закупівлі ще ефективніше, – зазначив в.о. директора із закупівель Роман Аврамов.

Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року всі підприємства – учасники Укроборонпрому перейшли на систему Prozorro, попри те, що Закон України «Про публічні закупівлі» не поширюється на них. Раніше усі закупівлі відбувалися на закритому майданчику – тільки зареєстровані на ньому постачальники могли взяти участь у тендерах.

Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Озброєння та техніка