ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Уряд розширив перелік спортивних змагань, у яких братимуть участь збірні команди України серед ветеранів

Новини Реабілітація для військових Спорт
10 Червня 2021, 10:52
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб».

Про це повідомив «Урядовий портал».

Цим рішенням Уряд розширив перелік міжнародних спортивних змагань з адаптивних видів спорту. Це сприятиме поглибленню міжнародного співробітництва щодо залучення захисників України до спортивних змагань з різних видів спорту та інших заходів із питань реабілітації та реадаптації ветеранів війни за участю держав-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу, та забезпечить підготовку збірної команди України та її участь у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Воїнів» у 2021 році.

Реалізація зазначеної постанови створить сприятливі умови для спортивної реабілітації воїнів, які дістали травми, поранення, ушкодження чи захворювання під час захисту України, та сприятиме формуванню здорового способу життя, розвитку фізкультурно-спортивної реабілітації серед  ветеранів. 

‒ Реабілітація через спорт ‒ дієвий спосіб повернення захисників до повноцінного життя. Цього року Україна отримала можливість поїхати в Орландо на Warrior Games, до якої відібрано 40 воїнів. Усі вони мають певні поранення, але участь у таких заходах, зустріч із воїнами з інших країн для них додаткова мотивація рухатися далі. Усе це сприяє розвиткові ветеранської дипломатії, яка зі свого боку закладає основи міжнародної безпеки, ‒ зазначає перший заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

За його словами, участь нашої Національної збірної у «Іграх Воїнів» восени у США сприятиме налагоджуванню міжнародної ветеранської дипломатії та обміну досвідом у реабілітації наших воїнів.

Нагадаємо, цього року українська збірна вперше візьме участь у Warrior Games (Іграх Воїнів). 40 військовослужбовців і ветеранів представлятимуть Україну на іграх, які триватимуть з 8 по 23 вересня у місті Орландо, штат Флорида, США.

Warrior Games – це міжнародний мультиспортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, що дістали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Серед учасниць команди з восьми країн світу, а саме: зі США, України, Австралії, Канади, Великої Британії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року.

Адаптивні види спорту в програмі Warrior Games: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг, волейбол сидячи.


Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 25000 грн

Рівне

156 ОМБр

RobotaUa Інспектор прикордонної служби, водій

до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

WorkUa Майстер БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

WorkUa Психолог

від 20000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 2240 НГУ

WorkUa Пілот DJI-Mavic, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Холодний Яр, 93 ОМБр

Olx Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…