ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Співпраця з НАТО відкриває широкі можливості для розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу – Олег Уруський

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Червня 2021, 12:22

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський під час онлайн-зустрічі із заступником помічника Генерального секретаря НАТО Гордоном Девісом обговорив деякі аспекти реформування оборонної промисловості України.

Про це інформує Урядовий портал.

Очільник Мінстратегпрому поінформував представника Альянсу про Стратегію розвитку ОПК України, яку вже в червні мають винести на розгляд РНБО. Олег Уруський також повідомив про зміни в системі оборонних закупівель і початок корпоративних перетворень підприємств ОПК.

«Уряд вживаються кроки щодо повної імплементації ЗУ «Про оборонні закупівлі», а законопроєкт «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності» вже пройшов перше читання у Верховній Раді України і незабаром буде внесений до сесійної зали на друге читання», – повідомив віцепрем’єр-міністр України.

Олег Уруський наголосив на активізації військово-технічної співпраці між Україною та НАТО.

«Представники Мінстратегпрому зацікавлені брати участь у роботі профільних груп та підгруп Альянсу з метою поглиблення взаємодії та нарощування темпу інтеграційних процесів», – зазначив він.

Посадовець нагадав, що Стратегія національної безпеки України, яка була затверджена 2020 року, визначає європейську та євроатлантичну інтеграцію одним із фундаментальних національних інтересів України.

Своєю чергою заступник помічника Генерального секретаря НАТО привітав початок перетворень в оборонно-промисловій галузі України, погодився із доцільністю залучення представників Мінстратегпрому до спільних робочих груп/підгруп Альянсу та висловив сподівання, що все заплановане в контексті реформ буде успішно реалізовано. Гордон Девіс також висловив підтримку України на її євроатлантичному шляху.

Стежте за нами в Instagram