ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Серед випускників-«корольовців» – 10 майстрів та кандидатів у майстри спорту

Спорт
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2021, 13:17

У Житомирському військовому інституті імені Сергія Корольова триває складання курсантами випускного п’ятого курсу державного іспиту з фізичної підготовки. У виші журналістові АрміяInform розповіли, що державна атестація триватиме протягом п’яти днів. Для певного полегшення умов проходження іспиту Командування військового інституту ухвалило рішення керівництва кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту приймати державний іспит у ранковий та пообідній час, коли достатньо прохолодно. Заразом таким чином є можливість дотримуватися заходів епідеміологічної безпеки, адже хоча й карантин в Україні пом’якшено, коронавірус поки що не здає позицій і пильність зайвою не буде.

Як повідомляють у військовому інституті, перелік вправ, які має виконати кожен випускник, чималий.

– Екзамен включає в себе перевірку швидкості, сили та витривалості, – пояснює начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту полковник Олександр Старчук. – Для курсантів-випускників усе це – вправи буденні, які вони складають мінімум раз у квартал, тож до державної атестації з дисципліни «Фізична підготовка» вони, на мою думку, готові.

Своє задоволення від рівня фізичної підготовленості випускників висловлює і представник вищого штабу, який прибув на державний іспит.

– Вправи, що перевіряються під час складання державного іспиту, це – біг на 100 метрів, вихід силою на перекладину для хлопців і згинання-розгинання рук в упорі для дівчат, контрольна вправа на єдиній смузі перешкод, військово-прикладні навички, тобто – рукопашний бій, а також – біг на 3, 2 та 1 км, відповідно до вікових категорій випускників, – зазначає офіцер відділу фізичної підготовки управління підготовки у вищих навчальних закладах та навчальних центрах командування підготовки Командування Сухопутних військ майор Денис Бондар. – Загалом курсанти показують високий рівень підготовки – у перші дні всі складають нормативи на «добре» й «відмінно», немає ані незадовільних, ані навіть задовільних оцінок.

Що й казати, Житомирський військовий інститут завжди славився своїми спортивними досягненнями. Ось і цього року з майже двох сотень випускників 2 є майстрами спорту України, 8 – кандидатами у майстри спорту, і ще понад 10 – розрядниками з таких видів спорту, де в принципі немає майстрів, і 1 розряд є найвагомішим досягненням. Гарні результати показують і ті курсанти, які займаються спортом не професійно, а просто під час занять з фізичної підготовки та, як-то кажуть, для себе. Причому – як хлопці, так і дівчата, яких на випускному курсі також чимало – близько 30 осіб. Наразі всі вони викладаються на максимум на смузі перешкод, перекладинах та бігових доріжках, аби якнайкраще скласти державний іспит.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

На оборону дають додатково пів трильйона гривень: куди підуть ці гроші

На оборону дають додатково пів трильйона гривень: куди підуть ці гроші

Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» щодо фінансового забезпечення сектору безпеки і оборони на суму 495.3 млрд грн.

В ніч на суботу збито російський БпЛА невстановленого типу. І ще 12 «шахедів»

В ніч на суботу збито російський БпЛА невстановленого типу. І ще 12 «шахедів»

В результаті протиповітряного бою підрозділи мобільних вогневих груп Сил оборони України, зенітних ракетних військ та радіоелектронної боротьби Повітряних Сил збили 13 повітряних цілей у ніч на сьогодні.

Ситуація на фронті: рф б’є ракетами і КАБами, йде в штурми на Покровському напрямку

Ситуація на фронті: рф б’є ракетами і КАБами, йде в штурми на Покровському напрямку

Протягом минулої доби зафіксовано 135 бойових зіткнень, свідчить оперативна інформація Генерального штабу ЗС України станом на 8:00 ранку суботи, 20 липня.

Сили оборони зробили 990 «хороших» росіян в п’ятницю: втрати ворога за добу

Сили оборони зробили 990 «хороших» росіян в п’ятницю: втрати ворога за добу

За результатами боїв на російсько-українському фронті в п’ятницю, 19 липня, загарбники втратили майже тисячу одиниць особового складу вбитими та пораненими.

В Україні збільшується кількість людей, які добровільно долучаються до ЗСУ

В Україні збільшується кількість людей, які добровільно долучаються до ЗСУ

За останні два місяці більш ніж втричі порівняно з періодом з кінця 2022 року до весни 2024 року збільшилася кількість людей, які добровільно долучаються до ЗСУ.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Бухгалтер Полтавського ЗВ ВСП

від 20000 до 21000 грн

Полтава, Полтавська область

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

Кухар

від 20000 до 22000 грн

Мукачівський прикордонний загін

Снайпер (2 категорії), Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО