ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міжнародне військове співробітництво у сфері стратегічних комунікацій: про що говорили на круглому столі

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2021, 18:14 11

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України в Києві другий день тривають міжвідомчі науково-практичні круглі столи, присвячені стратегічним комунікаціям у системі оборони України. Тема другого дня — міжнародне військове співробітництво у сфері стратегічних комунікацій.

Організатором заходу став Директорат інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міноборони, а серед його учасників — представники Місії України при НАТО, Центру інформації та документації НАТО, Міноборони, ЗС України, національних військових вишів та закладів військової освіти ВНЗ тощо.

У програмі круглого столу 9 червня передбачалися виступи заступника Міністра оборони України Ігоря Старобінського, тимчасового виконувача обов’язків генерального директора Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міноборони Євгена Бурката й інших.

Із зацікавленням учасники круглого столу і глядачі, які підключилися до онлайн-трансляції, послухали презентацію головного спеціаліста Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міноборони Петра Канани та виступ заступника глави місії України при НАТО, керівника оборонної секції полковника Сергія Мукосія.

Жваве обговорення викликали тези виступів представниці Великої Британії, спеціального радника з питань оборони при Міністерстві оборони України Лінди Сміт та представника Сполучених Штатів, старшого радника з питань стратегічних комунікацій Відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні Девіда Бентона.

Учасники заходу досить активно обговорювали порушені на презентації питання. Наприклад, фахово та гостро ставила запитання доктор наук, начальник навчально-наукового центру стратегічних комунікацій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського полковник Ольга Сальнікова.

Із цікавістю учасники круглого столу вислухали наприкінці заходу розповідь віцепрезидента Академії геоінформатики Івана Галенка про кіберджуру — інноваційну платформу трансформації горизонтальних комунікацій молоді у стратегічні комунікації країн-союзників.

Наступні дні круглих столів обіцяють бути не менш цікавими: у четвер обговорюватимуть українські реалії й міжнародний досвід моделей комунікацій у секторі безпеки та оборони, у п’ятницю — особливості роботи військових засобів масової інформації в Україні та державах-членах НАТО.

20

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Важливо, Новини