ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Комплекс захисту літаків ВТА від крилатих ракет пройшов держвипробування

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2021, 17:16 20

У НВФ «Адрон» створили ефективне рішення для захисту літаків ВТА від ворожих керованих ракет з інфрачервоними системами самонаведення, повідомляє Defense Express.

Комплекс захисту турбогвинтових літаків ВТА типу Ан-26 від ТОВ «Науково-виробнича фірма “Адрон”» пройшов успішні державні випробування в першій половині травня цього року на полігоні «Широкий Лан», що в Миколаївській області.

Цей комплекс призначений для захисту літаків ВТА від керованих ракет з інфрачервоними системами самонаведення. «Актуальність виконання такого завдання не викликає сумнівів. Наприклад, у 2014–2015 роках над тимчасово окупованою територією України були збиті літаки Ан-26 і Ан-30 із застосуванням керованих ракет, що супроводжують ціль за її інфрачервоним випромінюванням», — зазначають у НВФ «Адрон».

До комплексу захисту входять комбіновані пристрої викиду хибних теплових цілей (ХТЦ) «Адрос» КУВ 26-50 і станція оптико-електронного подавлення (СОЕП) «Адрос» КТ-03У, встановлені у спеціальних контейнерах.

Літак типу Ан-26 може нести чотири таких контейнери, кожен з яких вміщує 80 ХТЦ калібру 26 мм і 40 ХТЦ калібру 50 мм.

Нова СОЕП генерує більш потужний, ніж у СОЕП «Адрос» КТ-01АВ, завадовий сигнал та має нові закони його модуляції.

Працюючи в парі, КУВ і СОЕП забезпечують високу ефективність захисту літаків типу Ан-26, що і показали результати проведених державних випробувань.

У компанії зазначають, що завдяки науково-технологічному потенціалу, закладеному в системи викиду ХТЦ, їх можна використовувати також і для ефективного захисту літаків Ан-32 та Ан-178.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка